Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Létesítenétek párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Létesítenétek párkapcsolatot az alábbi helyzetben?

Figyelt kérdés

Járnátok illetve jártatok már antiszociális személyiségű emberrel, aki totálisan magának való, nincsenek barátai, nem szeret sehova eljárni, kimozdulni otthonról,nyaranta pl egész nap elvan a szobájában( alszik, gépezik, eszik, nem szereti az összejöveteleket még a saját családja összejöveteleit sem pl születésnapok, ünnepek. Totálisan különc és ráadásul néha kényszerképzetei is vannak. Egyébként gyermekkorában megállapították nála, hogy magatartászavaros és gyenge idegrendszerű.

Kérdésem: Mindezek ellenére járnátok vele vagy hasonlóan antiszociális leányzóval kellene összejönnie? Mit szólnátok mindehhez?? Egyébként a srác 24 éves.

Eddig mindenki próbál lebeszélni a srácról.


22/N


2010. ápr. 4. 22:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Küldd el pszichológushoz terápiára.Én semmiképp nem kezdenék vele.Még a saját családi összejöveteleket is mellőzi stb.Gáz.Leránt téged is.De te tudod.
2010. ápr. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Azt javasolom férfi létemre, hogy kerüld el messzire, mert a srác idegi és agyi rendbehozatalára az agyának a kitisztítására rámehet a fél életed, és lehet, hogy nem is jársz sikerrel közben meg tönkremész. Annyit tehetsz, hogy elküldöd valami normális pszichológushoz , elkiséred hozzá aztán szépen lelépsz. sajnálom, magadat tennéd tönkre vele. 26/f
2010. ápr. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ha egy ugyanolyan antiszociális párja lenne az maga lenne a megtestesült unalom.

Meg lehet próbálni, egy járásba senki nem hal bele és talán javíthat az állapotán.

2010. ápr. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
50%
Előző:s ha nem hát nem
2010. ápr. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hmmm... xDxD Majdnem én is ilyen vagyok De nálam a lustaságot állapították meg xD xDxD Csak anyi különbség van, h nekem majdnem 4 (kisebb) város haver xDxD És anyi h én meg kosarazni mozdulok ki xDxD... jah amúgy szerintem ne másokra támaszkodj ebben a kérdésben... ha tetszik ak úgy s össze jössz vele... ha utána meg nem, ak úgy is dobod. Ne hagyd h telebeszéljék a fejed... a te életed, a te döntésed... Bár te lehet h fogsz tudni változtatni rajta :) A mostani barátnőm is sokat elért nálam... én is meglepődtem xD Hát sok szerencsét hozzá ha mégis össze jösztök!!! :)
2010. ápr. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Gyenge idegrendszer: Ne nagyon bosszantsd :D
2010. ápr. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%

FIGYELJ! Azok a nők akik itt neked erre azt mondják, hogy próbáld meg azok 1000% hogy nem ilyen pasival kezdtek, hanem normálisabbal, és itt lehet hogy azt mondják próbáld meg DE! NE TEDD MEG! Élj normális életet találsz mást is hidd el, TÖNKRE tennéd magad.

Vannak ilyen emberek ezze van!

De ha te egy Isten szolgája vagy aki segít a bajba jutottakon és a szerencsétlen esetlen embereken akkor hajrá tedd magad tönkre!

2010. ápr. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Az is ellenszenvet váltott ki a környezetemből, hogy még nem volt párkapcsolata sem( de, gondolom a fentiek elolvasása után érthető) a középiskolában nem csajozott, mert a tanulásra és a jövőre koncentrált, most egyetemre jár és elvan magának( tanulás, vizsgák,) amúgy okos srác csak hát nem éppen a társadalmi normákat követi. Az ismerőseinek mások a céljai az életben pl család, munkahely így nem nagyon találja meg velük a közös nevezőt, hiszen ő többre vágyik.


Köszönöm az eddigi válaszokat.

2010. ápr. 4. 22:41
 9/14 anonim ***** válasza:
Én is magamnak való vagyok, de csak azzal járnék, akinek vannak érzelmei és törődik velem, különben nincs értelme. 23/L
2010. ápr. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha téged jobban érdekel mások véleménye, mint a fiú maga, akkor ne járj vele. Csak akkor kezdj bele, ha mindezt el tudod fogadni, és nem akarod megváltoztatni. Pl. nem reménykedsz titkon közös nyaralásokban, mozizásban, bulizásban stb.


Egyébként szerintem ő sem rosszabb, mint más ember. Mindenkinek van valami defektje, akinek nincs, az vagy hazudik, vagy akkora az arca, hogy eltakarja a hiányosságait. Nem az a lényeg, hogy tökéletes legyen a párod, hanem hogy el tudd fogadni olyannak, amilyen, és ő is elfogadjon téged.


Pl. ha te mászkálós vagy, ő meg nem, akkor ne legyen kifogása az ellen, hogy nélküle jársz bulizni, te meg ne cseszegesd azért, hogy sose megy veled sehova.

2010. ápr. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!