Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyem rá a barátomat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a barátomat, hogy borotválja a fenekénél a szőrt?

Figyelt kérdés
Szóval engem nagyon zavar hogy szőrös, és el is mondtam neki, de nem akarja merthogy akkor viszketne... hogy vegyem rá?
2008. szept. 21. 20:30
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%

mentálhigiénés szempontból nem árt megtartani a szőrzetet a hátsó fertáj környékén.

Amúgy meg képzeld magad a helyébe.. tényleg kellemetlen lehet amikor valaki feneke viszket...

2008. szept. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Én is borotválom, tudom milyen:D Csak eleinte viszket, aztán megszokná... szóval nem értem mi baja ezzel.
2008. szept. 21. 20:33
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Tudod az emberek különböznek. :) Lehet, hogy te megszoktad, ő viszont bele sem akar gondolni. Ez van. Ha nem nagyon hajlik rá, akkor inkább ne erőltesd, nehogy veszekedés legyen a vége. De tényleg annyira zavar téged? Az én pasim is tök szőrös, de én így is imádom. Nagyon nagyon nagyon zavar téged? :)
2008. szept. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
De engem nagyonnagyon nagyoon zavar a szőr:D Ha oda nyúlok és a szőrben kell turkálnom, az nem valami izgató, nagyon nem...
2008. szept. 21. 20:43
 5/16 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá hogy én sem borotválnám hogy tudja meg milyen is az... vajon beválna?? Bár nem tudom én hogy bírnám ki :$
2008. szept. 21. 20:44
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig mondtam neki, hogy "fújjj szőrőőőőős", aztán egyszercsak magától leborotválta :)

Lehet esetéeg szőrtelenító krémmel is, én az Auchanban vettem intim szörtelenítőt, Depilan a márkája és zöld dobozban van 1700ft körül van az ára és simán puncihoz is kenem és nem csíp vagy ilyesmi és szivaccsal kell lebörzsöni és amikor nő egyáltalán nem szúr! Pedig nekem mindig kipattogzott meg fájt, és azzal a krémmel nem! Szerintem próbáld ki és ajánld neki is!

2008. szept. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Na majd meglepem egy ilyen szőrtelenítő krémmel, háátha...:D
2008. szept. 21. 20:53
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Aki ezt a szőrtelenítő krémet ajánlotta, kérem írjon nekem privátba nagyon fontos lenne!!!

Köszönöm!

2008. szept. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

nekem a parom neha magatol leborotvalja, en jobban szeretem, ha szoros, de maga miatt csinalja, az se zavar, hogy szortelen (igazabol csak kiprobalta, nem tetszett neki).


ferfias, higenikusabb, es a ferfiak szorosek, a nok meg nem :D ebben nottem fel, nekem vonzó a szoros pasi.


Szerintem picit onzo dolog, amit kersz tole.


Miert nem szereted, ahogy van? Miert akarod megvaltoztatni? Ez egy kis dolog, majd a nagyobb dolgokban is a sajat izlesed szerint szeretned formalni?


Bocsanat, de ha a parod nem borotvalja le MAGÁTÓL a KEDVEDERT, akkor ne akard raeroszakolni. O dontott, es ugy dontott, hogy jobban jó neki,hogy van szorzete, mint ahogy neked rossz. Fogadd el.

2008. szept. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Már bocsi, de szerintem hülyeség, hogy ezt akarod tőle. Pasi, szőrös és ez így jó. De ha nemtetszik, akor ne nézz oda, vagy ne nyúlkálj. Ne vedd rá. Szegény srácnak milyen kellemetlen lehet, hogy ezt kéred tőle. Inkább nézz egy kicsit magadba, hiszen attól, hogy te csinálod, neki miért kéne? Miért zavar? Nemértelek:(
2008. szept. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!