Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyem rá a páromat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a páromat hogy mindenhol borotválja magát? 41/ff

Figyelt kérdés
Számomra sokkal izgatóbb ha le van borotválva egy női láb, ill. lábak között...
2010. okt. 26. 22:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy jobban tetszene.
2010. okt. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Egyszerűen mondd meg neki, és hogy szájjal is kényelmeseb lenne úgy kényeztetni.
2010. okt. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
mondd meg neki sztem ez ma már alap... 21/F
2010. okt. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
KOMMUNIKÁCIÓ
2010. okt. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Mondd meg neki hogy amíg nem borotválkozik, addig te sem:)

Lehet hogy úgy fogsz kinézni mint Osama Bin Laden:D


másik lehetőség:

Mondd meg hogy addig nem lesz szex, amíg teljesen le nem borotválja magát. Lehet hogy ez hónapokba telhet:) Addig is szerezz be egy guminőt:P

2010. okt. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%

Már nem azért, de szerintem ha szereted, akkor úgy szereted, ahogy van. Ha a lábát szeretnéd szőrtelenül, az még oké, bár pl az én barátomat nem zavarja, ha már 2 hete nem epiláltam, sőt, van hogy rám szól, hogy ne húzzam azzal az időt, mert Ő így is úgy is szereti a lábam. Szóval ha tényleg szereted, akkor nem kérsz tőle ilyet.

Viszont hogy a fanszőrzetét borotválja- e, az már tényleg az ő dolga. Egyrészt ott a szőr védelmi funkciókat lát el, másrészt van akinek pl nem bírja a bőre a borotválást ott. Én pl ha leborotválom/ epilálom, akármi../, akkor másnapra az összes szőrtüsző begyullad rajta, mind piros és dagadt, és legalább a fele gennyes is... emellett érzékeny és fáj is. meg szerintem gusztustalan is, bár a barátomat így sem zavarja. Őt az zavarja, hogy nekem így még a bugyi viselése is fáj, meg begyullad az egész, és ezért kifejezetten azt kérte, hogy ne borotváljam ott lenn, ne legyen nekem rossz. Mert hogy Ő amúgy mindenhogy szereti.

Oké, értem én, hogy nem minden fiú/ férfi ilyen. De akkor is először gondolj bele, hogy fordított esetben eleget tennél e a kérésnek: pl ha nem borotválkozol minden nap, akkor megtennéd e a kedvéért, vagy megtennéd e hogy te is borotválod ott lenn?

Szóval szerintem célozhatnál rá neki, pl. h nem akarja e kipróbálni, milyen úgy. Én teljesen önszántamból csináltam először, és most is mindig legalább rövidítem, de teljesen is le szoktam szőrteleníteni a kellemetlenségek ellenére, de mindezt önszántamból. Nem tudom, hogy esne, ha a barátom azt mondaná, hogy neki úgy tetszik jobban, ezért csináljam olyanra. Mert ha én mégsem akarom, akkor utána azt kéne mindig éreznem, hogy de neki jobban tetszene úgy. És honnan tudod, hogy a barátnődnek nem olyan érzékeny a bőre, mint nekem?...

Szóval szerintem csak puhatolózz, hogy nem akarja e Ő kipróbálni, és ha már akkor nemet mondd, akkor ne is hozd fel a témát- inkább szeresd olyannak, amilyen. Szerintem. 19/L (és 21/F)

2010. okt. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
előttem hozzá szólónak én a farkammal vagyok így nekem se bírja ha szőrtelenítem körülötte :S piros pöttyök gyulladt pattanás szerű cuccok jönnek ki és még viszket is és ha kaparom kivérzik :S
2010. okt. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Persze hogy megtenném a kedvéért. Volt rá példa hogy leborotváltam én is ott lent.
2010. okt. 26. 23:31
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem a barátnőm napi szinten borotválja a punusát "szerencsére csak ott szőrös" de ha máshol is lenne akkor is meg tenné.

Igényesség alapja nála.

2010. okt. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Utolsó: És ennek mi köze a kérdéshez?:D Vagy csak jó volt eldicsekedni a bnőd szőrtelen "punusával"?...
2010. okt. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!