Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha elhívok egy lányt valahova...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elhívok egy lányt valahova (akár ha csak sétálni) mindig úgy ébredek hogy nemtudom miért de parázok és marhára izgulok hogy mi lesz. Hogyan lehetne ezt "megszüntetni"?

Figyelt kérdés

Utálom mikor a semmiért izgulok :(

és nem csak úgy ébredek hanem addig parázok amíg meg nem látom és nem kezdek el beszélgetni vele.


2010. ápr. 3. 16:10
 1/10 anonim ***** válasza:
ez normális:D én is mindig izgulok:D
2010. ápr. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ez természetes, mindenki izgul egy randi előtt, még én pedig az izgulás olyan messze áll tőlem mint az ész
2010. ápr. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
de még nem is randi...hanem csak elmegyünk beszélgetni
2010. ápr. 3. 16:20
 4/10 anonim ***** válasza:
majdnem ugyanaz a kettő
2010. ápr. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ez neked semmi? jól állsz a dolgokhoz
2010. ápr. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

akkoris. én olyankor is szoktam izgulni,ha egy haverral megyek valahova.igaz akkor azér annyira nem:DD

l.15

2010. ápr. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2 tequila megoldja a problémád, de ne sétálni vidd, mert azzal bajban leszel :D
2010. ápr. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

mindenki izgul!

nehogy azt hidd,hogy akivel találkozol a nyugalom szobra. ő is ugyanannyira izgul mint te.

de ez normális...

2010. ápr. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hogy értetted azt hogy bajban leszel?
2010. ápr. 3. 17:03
 10/10 anonim ***** válasza:
Először énis izgultam, de mostmár egyáltalán nem, akorsem ha még nem is ismerem. Csak nyugodtan próbáld ugyselesz semmi gond csak elebszélgettek aztán annyi..
2010. ápr. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!