Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 hónapja vagyunk együtt, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hónapja vagyunk együtt, és már a közös jövőnket (gyerekek, lakhely) tervezzükk. Ez baj?

Figyelt kérdés
Mindketten úgy érezzük, megtaláltuk az igazit (egymást). Már olyanokról beszéplgetünk, hogy hány gyereket szeretnénk, és hogy mi lesz a nevük.:D Meg hgoy hol kéne házat vennünk... na meg hogy lesz-e esküvő, és ha lesz akkor kiket hívunk meg :D Én tökre élvezem hogy ilyenekről beszélgetünk, de nem korai ez még?:D A barátom hozta fel először a témát, mondta hogy tökre el tudná képzelni velem az életét:) Annyira szép lenne minden ha igazából közös jövőnk lenne, és örökké együtt maradnánk... de lehetséges ez egyáltalán?? Még csak 17/L vagyok. A barátom 18.
2010. ápr. 2. 23:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha négy év mulva is így gondoljátok, akkor lesz igazán szép!
2010. ápr. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nem gond. amikor mi 2 honapja voltunk 1 utt, mi is azt hittuk, h örökké fog tartani. kiderult, h nem.
2010. ápr. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Ha csak dumáltok róla akkor nem korai, ha meg is valósítjátok akkor igen. Főleg ahogy a korotokat elnézem. Hát én nem kívánom, hogy legyetek együtt négy évig és utána ez valósuljon meg, mert ilyenekből van a sok válás, hogy fiatalon összekerülnek és jaj házasság meg gyerek, aztán 40 évesen rájönnek, hogy még kéne kicsit élniük és dugnak jobbra-balra. Illetve együtt lehettek négy évig, csak házasság ne legyen. Egyébként nem gond, hogy jól érzitek magatokat együtt és ezzel hülyültök:)
2010. ápr. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A párkapcsolatok elején ez normális. Majd amikor már jobban megismeritek egymást, akkor fog változni ez az idilli kép. A rózsaszín köd lehet el fog szállni, de lehet, hogy örökre megmarad. Remélem nektek megmarad :)
2010. ápr. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem baj.:) Mi a barátommal 20 hónapja vagyunk együtt és már "megkérte a kezem" persze gyűrű nélkül. Mi is tervezünk esküvőt, sőt még a napja is megvan talán. :D A gyerekekről is beszéltünk, egyezik a véleményünk. Mi teljesen komolyan gondoljuk. A nővére meg is lepődött rajta, hogy ennyire.

Szóval csak nyugodtan beszéljetek róla, attól nem lesz senkinek semmi baja.:)

2010. ápr. 3. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ez igy minden szep es jo..de lehet h picit elsiettetitek a dolgot..szerintem...

csak kesobb nehogy csalodj, h megsem o az igazi..

mert pl egy gyerek utan,meg eskuvo mar megvolt,s ez akkor derul napfenyre..akkor ott allsz majd egyedul,gyerekkel,s jon a valas :( amit nem kivanok igy...dehat egy csak egy ertelmetlen valasz...


16/L

2010. ápr. 3. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

szerintem ez hamar van ..

azt se tudjuk a holnap mit hoz nemhogy pár év múlva ..

úgyis másképp fogjátok gondolni hidd el..

2010. ápr. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!