Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet nyugodtan, görcsök nélkül együtt lenni valakivel?

Figyelt kérdés

ha megismerek egy lányt,kialakul egy vonzalom....azt érzem, hogy "birtokolnom kell".rossz értelemben....persze oda megy ahova akar,de...azon aggódom,h elveszítem,nem kellek neki,görcsösen ragaszkodom ahhoz,h "szeressen",h velem legyen, és ne mással.és ez nem egészséges hozzáállás.

hogy lehet azt,h érdekeljen,fontos legyen nekem,de nem kötöm le ha akar szeretni szeressen ha nem akar akkor nem.

képes legyek kitenni magam annak,h nem szeret,vagy megun

(ez a....ha a tenyeremet összeszorítom kifolyik a víz,ha széttárom,akkor megtudom tartani a vizet dolog)

23F


2010. ápr. 1. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de szerintem kisebbségi komplexusod van, kevesebbnek érzed magad a többi embernél és már előre leírod magad. Több önbizalom kellene. Magaddal tisztázd a dolgokat először és nem lesz ilyen problémád.

26/F

2010. ápr. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak meg kell találnod azt, akiben feltétel nélkül meg tudsz bízni.
2010. ápr. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én ugyanilyen vagyok, csak lány. És rájöttem, hogy tényleg nem tartom magam elég jónak, többször megcsaltak már, otthagytak más lány miatt, ezért nem érzem magam elégnek egy fiúhoz, sem külsőre, sem belsőre. Erre most jöttem csak rá, mikor elvesztettem álmaim férfiját. :( Hinned kell magadban, mert ha nincs önbizalmad, pont a viselkedésed miatt fogod elveszíteni a barátnődet, akárcsak én a barátomat. Persze kell egy kis egészséges féltékenység, féltés, de csak mértékkel. :S Sok sikert, figyelj nagyon oda!
2010. ápr. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!