Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megéri megpróbálni? A lány az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri megpróbálni? A lány az osztálytársam. Működhet egy jó kapcsolat osztálytársak között?

Figyelt kérdés

Van egy "barátom", akire én aboszolút haverként, illetve potenciális barátnőként tekintek. Tök jól elvagyunk, nagyon szeretem, viszont nem tudom, hogy ő barátként, vagy pasiként tekint-e rám. Ha barátként, akkor többek szerint buktam a dolgot, a barát-körből elvileg nehéz kikerülni... Nemsokára lesz egy buli, ahol ő is ott lesz, megéri rámozdulni? Nem szeretnék ilyen hülyeség miatt minden kapcsolatot megszakítani vele.


15/F


2010. ápr. 1. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Működhet, csak a szakítás után lesz kellemetlen napi 6-7 órát vele tölteni.
2010. ápr. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, és magyarázd el azt is, hogy a barátság sem fájna, ha mégsem kellesz neki pasiként.
2010. ápr. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

működhet! én több mint egy éve vagyok együtt egy osztálytársammal, egy barátnőm meg két és fél éve van együtt osztálytársával :)

de ha abszolút haver, akkor miért akarsz ráhajtani? barátságból bármikor lehet szerelem, de szerelemből újra soha nem lesz barátság!!

2010. ápr. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak utána lehet, hogy már nem kellennék neki barátnak sem. De lehet csak én vagyok a f*sz és nem veszem észre a tök egyértelmű jeleket amit ad... Nagyon vonz testileg és lelkileg is.
2010. ápr. 1. 22:00
 5/7 anonim ***** válasza:

Működhet mert én is osztálytársammal jöttem össze és már két éve együtt vagyunk.:D

Mindenképp megéri, és attól esetleg, hogy ő nem akar tőled semmit barátok még maradhattok. És legalább elmondhatod hogy megpróbáltad.

2010. ápr. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hm köszi a válaszokat... megfontolandó :P
2010. ápr. 1. 22:09
 7/7 anonim ***** válasza:

Működhet, nekünk voltak akik suliban jöttek össze és azóta is együtt vannak (egyetemre járnak most).

Másik párocska szétment, de szemlátomást jó barátok maradtak, ami engem nagyon meglepett.

Szóval minden lehet, de sok a cikis helyzet, jól gondold meg és vigyázz!

2010. ápr. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!