Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan segitsek barátnőmön?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan segitsek barátnőmön?

Figyelt kérdés

Barátnőm nagyon önbizalomhiányos.....azthiszi magárol h csúnya és kövér...(egyébként sztem nincs meg 55 kg 160 centivel) szoval alapozatlan amiket magárol gondol......és amikor mondom neki h milyen szép akkor nem hiszi el....

Ilyenkor mit mondjak szerintetek h elhigye h komolyan gondolom?


2010. ápr. 1. 21:55
 1/10 anonim ***** válasza:
"nem vagy disznó"
2010. ápr. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
ha csúnya lennél szerinted veled lennék? de lehet megsértődik...
2010. ápr. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

szinte minden csaj ilyen..

énis ezt mondom a barátomnak pedig én 5 kg van kevesebb vok és a magasságom ugyanez...de egy nő sosincs megelégeve magával és azért mondja neked hogy bizonygasd hogy ilyen...

ha a barátom csinál hasonlót akkor énis elkezdek panaszkodni...akkor abbahagyja ..

próbáld ki :D

2010. ápr. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem, tudom h ez bizonyos szintig megszokott ...de ő túlzásba viszi multkor belenézett a kistükrébe és földhözvágta:S
2010. ápr. 1. 22:01
 5/10 anonim ***** válasza:
korotok?
2010. ápr. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én 18 Bnöm 16
2010. ápr. 1. 22:11
 7/10 anonim ***** válasza:
59%
Mondd neki azt, hogy nincsen egyedül, mert te meg szerszámod mérete miatt aggódsz.
2010. ápr. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nem akarlak leszolni de ez a komment nagyon gáz volt...ha te ezt mondod bnödnek sajnálni tudlak..
2010. ápr. 1. 22:50
 9/10 anonim ***** válasza:
Pedig kedves kérdező, az utolsó válaszoló nagyon is jó taktikát írt, ugyanis itt a barátnőddel van a legnagyobb probléma, az egy dolog ki milyen szép, ezekezserint ő nem csúnya, és tuti nem kövér, de nagyon kis buta és éretlen is ha ezt így gondolja, és még ki is mondja, sőt ismételgeti. Egy ilyen agybajos lánynál pedig a saját fegyvere a legjobb, kezd el mondogatni neki, jajj én olyan rosszul nézek ki, nem agyok elég jó neked, lehet hogy nem is kéne járnunk..... akkor legalább észheztér. Amúgy tudhatná, hogy a pasikat nem a kis hurka zavarja hanem inkább ez a hozzáállás, amit a kedves barátnőd csinál, ebből is látszik ő még nem nőtt fel a női szerepre. De ez nem bántásból, hiszen a kora is ezt támasztja alá. Tudom ma már általános iskolások is szexelnek, bár én se vagyok még vén (26 éves), de tágra nyílik a szemem mikor szexuális problémákkal jönnek ezek a korú lányok, nekünk annak idején az volt a téma, vajon mikor jön meg az első menstruáció, vagy megfogta e már a kezed a barátod.m Hova halad a világ? hova?
2010. ápr. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az a helyzet,hogy te onbizalmat nem tudsz adni a baratnodnek.Azt csak o szerezheti meg sajat maganak.

Azert nem hiszi el azt amikor mondod,hogy milyen szep,mert egyfolytaban azt varja,hogy mondjad neki magadtol,hogy milyen szep.Es ez az onbizalomhianybol fakad.Hat eleg nehez eset ami azt illeti.Mert teged megehet ezzel..en is voltam mar ilyen szituacioban a parommal.Szerintem kozold vele,hogy teged zavar,hogy mindig kerdezi.Es legyen eleg egyszer elmondani,hogy minden ok,mert ez teged zavar.Ha erre sem fog valtozni,akkor talan johet egy kis kovetkezmeny ismertetese.Pl az,hogy ha nem veszi figyelembe azt,hogy ez tegez zavar,akkor johet 1-2 het szunet.Ha azutan sem,akkor meg hoszabb szunet.Ami alatt nem talalkoztok.Ha azutan sem valtoztat rajta,erdemes elgondolkodni,hogy van-e ertelme,mert ez hosszu tavon nem vezet jora...

2010. ápr. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!