Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok a biszex férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a biszex férfiakról?

Figyelt kérdés

Ismertek olyan férfit, akiről tudjátok, hogy a barátnője mellett férfiakra is szüksége van szexuálisan?


Esetleg volt már velük dolgotok?


Mit gondoltok róluk?


Megbocsátanátok, ha kiderülne vele azonos nemmel csalna, hosszabb távon?


2010. ápr. 1. 00:24
 1/10 A kérdező kommentje:
egyáltalán megcsalásnál számít, hogy milyen neművel tette? Maga a megcsaláson van a hangsúly, hogy másra is szüksége van...
2010. ápr. 1. 00:31
 2/10 anonim ***** válasza:

Ismerek a suliban egy ilyen fiút.

Nem volt vele dolgom.

Elfogadnom őket, semmi bajom velük, de nem járnék ilyen fiúval mivel én megcsalásnak tartom ha azonos neművel csinálja és ott is hagynám azonnal neki viszont szüksége van rá, mert ugye biszex...

2010. ápr. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

"szüksége van rá".. ilyen erővel egy heteró pasinak is szabadna más csajokkal is szexelni, mert szüksége van változatosságra, blabla.. jóó oké, én nem vagyok biszex, szóval nem ítélkezem, de nekem ez gyenge kifogás lenne

ettől függetlenül lehet különbség ilyen tekintetben a nemek közt, mert nekem a pasim azt mondta – aki amúgy nagyon becsületes, erős igazságérzetű, és másoktól is elvárja – hogy pasikkal nyilván nem, de csajjal nyugodtan szexelhetek, mert az milyen izgató. De megkérdeztem, mit szólna, ha beleszeretnék egy csajba, na az már viszont gáz lenne. Tehát nemcsak az azonosneműség jelenthet különbséget e téren, hanem az érzelmi töltöttség is.

2010. ápr. 1. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%

Én is biszex vagyok, csak nőben. Nem zavar, ha a barátom is biszex.

Persze így duplán kell rá figyelni, mert nem tudni, kivel lép félre.


Ha nővel csalna meg tuti megütném :D Ha pasival azt megértem, mert nyilván tud olyat adni neki, amit én nem, tiszta sor.

Azért annak nem örülnék, ha minden héten más pasival csalna meg, mert mégiscsak megalázó, hogy nem vagyok neki elég jó az ágyban (vagy egyéb téren).


Ha lenne egy állandó szexpartnere, aki férfi azzal kiegyeznék. Talán 3asban is benne lennék, bár az attól függ.

2010. ápr. 1. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

Megint én. Az egyik választ olvasva eszembe jutott még valami, amit hozzá kell fűznöm! Attól, hogy valaki biszex még nem kell neki egyszerre férfi is és nő is!

Nekem sem kell egyszerre mindkettő, ha kapcsolatban vagyok valakivel akkor csak ő van, nem 1 innen és 1 onnan. Persze, előfordult már, de az hosszútávon nem működik.


Attól, mert valaki biszex még nem fekszik le mindenkivel és nem kell neki folyton több partner. Egyszerűen csak kétesélyes a dolog, lehet hogy nő lesz a következő nagy szerelme, de az is lehet, hogy férfi.

2010. ápr. 1. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tök mindegy kivel csalnak meg akkor is megcsalás. Mert itt nem a nem a lényeg, hanem az hogy olyat tesz a másik amiről nem tudok, ami fáj. Az én barátom nem biszex szerintem, csak nőkkel volt dolga, de fanátziálni szoktunk arról hogy gruppen van, és szívesen gondol arra hogy szop egy pasit, vagy dug, vagy őt dugják. Lehet hogy ki is próbáljuk egyszer. Ha együtt csináljuk, és tudunk mindketten mindenről az nem megcsalás hanem tapasztalatgyűjtés.
2010. ápr. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Uhh.hát nekem tutira nem kéne.nem itélem el öket,meg semmi,nekem is van ilyen haverom,de másra nem kéne.csak haver

(Zsoka)

2010. ápr. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%

én nem állnék le ilyen pasassal az 100%. ésha megtudnám h biszex akkor azonnal szakítanék. nem a megcsalás miatt, hanem az undor miatt. h előttem, vagy közben egy pasit is megdug:S vagy megdugatja magát vele. ez nekem totálisan nem fér bele egy párkapcsolatba.


mint emberek, nem undorodom tőlük, és nem vetem meg őket, de mint társat, nem tudnám elfogadni

2010. ápr. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
44%
A Biszex pasik általában gyáva melegek...
2010. ápr. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm őszinte válaszaitokat, némelyetekkel egyetértek, van akivel nem. De ezért nem pontoztam senkit, mert elmondta a véleményét.
2010. ápr. 2. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!