Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy csaj haverom és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj haverom és a pasija bántalmazza. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon bírom a csajt, jól elvagyunk (azért mondom, csak havernak mert szerintem olyan fiú-lány barátság nincs, mint a lány-lány, fiú-fiú). Van egy pasija aki veri. Egyszer mikor taliztunk lila volt az arca és kérdeztem mi történt, amire azt válaszolta, hogy futás közben elesett. Nem tulajdonítottam a dolognak túl nagy jelentősséget, de egyre sűrűbbek lettek a "balesetek". Mivel nem hittem el egy idő után a sztorikat elmondta, hogy a pasija csinálta. Nagyon mérges lettem, mert utálom, ha megütnek egy nőt és próbáltam rávenni, hogy szakítson, de nem lát a rózsaszín ködtől. Egyszer elkaptam a pasiját is és utána én voltam a hibás, engem utált. Mit csináljak? Ne szóljak bele? Hagyjam, hogy szétverje a srác? Tudom, hogy hülye most a csaj de csak felnyílik a szeme. Legszívesebben kiütném a csávót, de félek hogy azért is ő kapna, mint talán múltkor és ezért nem szólt hozzám utána. Csak szar ezt látni.
2010. márc. 30. 16:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
verd meg ugy a pasiját h korházba kerül..
2010. ápr. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Egy közelebbi hozzátartozó dolga lenne, hogy a fülénél fogva is elráncigálja a pasitól, ha már a szép szóból nem ért.
2010. ápr. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!