Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy csaj haverom és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj haverom és a pasija bántalmazza. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon bírom a csajt, jól elvagyunk (azért mondom, csak havernak mert szerintem olyan fiú-lány barátság nincs, mint a lány-lány, fiú-fiú). Van egy pasija aki veri. Egyszer mikor taliztunk lila volt az arca és kérdeztem mi történt, amire azt válaszolta, hogy futás közben elesett. Nem tulajdonítottam a dolognak túl nagy jelentősséget, de egyre sűrűbbek lettek a "balesetek". Mivel nem hittem el egy idő után a sztorikat elmondta, hogy a pasija csinálta. Nagyon mérges lettem, mert utálom, ha megütnek egy nőt és próbáltam rávenni, hogy szakítson, de nem lát a rózsaszín ködtől. Egyszer elkaptam a pasiját is és utána én voltam a hibás, engem utált. Mit csináljak? Ne szóljak bele? Hagyjam, hogy szétverje a srác? Tudom, hogy hülye most a csaj de csak felnyílik a szeme. Legszívesebben kiütném a csávót, de félek hogy azért is ő kapna, mint talán múltkor és ezért nem szólt hozzám utána. Csak szar ezt látni.
2010. márc. 30. 16:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
szerencsére én még nem tapasztaltam ilyent, de talán a lánnyal kellene beszélned, mondj neki valami olyant, ami mélyen megérinti és elgondolkozik a dolgon, akár mond meg (ha tényleg szerelmes meg minden, meg olyna korban vagytok már) hogy ha egyszer gyrekei lesznek tőle őket is fogja bántani, és ha van benne egy kis anyai ösztön(ami mért ne lenne) akkor át fogja gondolni
2010. márc. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Verdmeg a srácot és rabold is ki akkor olyan lessz mintha rabló támadás lenne és nem veri meg a srác a csajt,mert "nem te" páholtad el.Azaz téged nemlehet a veréssel összehozni,viselj maszkot!!!
2010. márc. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hagyjad, ilyen hülye pasival jött össze nemnagyon tudsz mit csinálni.
2010. márc. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Sajnos ezzel szerintem se tudsz mit csinálni. A lány szereti, tehát, ha kiállsz a fiú ellen, akkor a csajt csak megbántod.
2010. márc. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem üsd ki a csávót, és ha azért is a lány kap?

Legalább annál jobban látni fogja hogy a barátja mekkora állat, de szerintem ha nem szólsz bele, akkor sem fogja kevésbé verni a lányt mint amúgy, tehát akkor már a srác is kapjon minimum annyit mint a lány, ha így is úgyis veri a lányt, akkor már legalább ő is kapjon. Mert ha a lány a világ összes kincséért sem hagyná ott a srácot akkor mást nem nagyon tudsz csinálni.

2010. márc. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
De ez a te döntésed.
2010. márc. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem szokott felnyílni a szemük. A pasiját próbáltad már megfenyegetni?
2010. márc. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen már próbáltam, de leszarta aztán egyszer el is kaptam és bevertem neki párat. Akkor volt, hogy csaj rám volt dühös...
2010. márc. 30. 19:15
 9/12 anonim ***** válasza:
Amelyik csaj hagyja,hogy verik azt verjék is!
2010. márc. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
aki hülye az haljon meg, erre nem lehet mást mondani:/
2010. ápr. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!