Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miert forditja el a fejet egy kis csokolozas utan is? O 32eves, en 20, ez a baj? En nem akarok igy elni, tobbet erdemlek ettol.

Figyelt kérdés
A parommal 11honapja elunk egyutt. Kezdem azt erezni, hogy mar nem szeretem es\'hogy vege lesz. Sohasem erzem, hogy szeretne megcsokolni, vagy atolelni.Ha igen aztis eroltetettnek erzem. En nem akarok igy elni, tobbet erdemlek. Egy ideje tervezem a szakitast, de igy nehez, hogy angliaban vagyunk,hova mehetnek, van munkam, de felek a kulonelestol, a maganytol, almatlansag is gyotor.Ugy felek szakitani, de erezem ez igy nem jo.Ti mit tennetek?
2008. szept. 19. 01:27
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Beszélgess el vele először, hogy mi a baj.
2008. szept. 19. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Talán egy őszinte beszélgetés nem ártana vele a kapcsolatotokról,hogy ő mit gondol róla,miért ilyen stb.Hátha meg lehet még oldani a gondokat.Ha picit is szereted még,akkor ennyit meg lehet tenni,mielőtt szakítanátok.
2008. szept. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, átérzem nagyon a helyzeted. Egyik oka az volt, hogy kidobtam a pasimat, hogy szexuális tartalom élkül soha nem ölelt át, nem csókolt meg hosszan (romantikusan, azonnali taperolás nélkül pláne nem :(, még nyilvános helyen sem ) és amikor megpróbáltam elmondani, hogy ez nekem hiányzik, azt mondta, ezek a vágyak egy 8 általánost végzett takarítónőhöz illenek, nem egy diplomás nőhöz. (Faxa, mi?)

K.rvára kiábrándító.

Tudod, vannak pasik, akiknek ez nem is hiányzik! Csak az udvarlási szakaszban "megjátsszák", amíg el nem érik, hogy "megvan" a nő, aztán megkönnyebbülnek, hoyg most már "beállt a kapcsolat", és többé nem szükségesek ezek a megnyilvánulások. Nem feltétlenül rosszindulatúak, nem is jelenti azt, hoyg nem szeretik a nőt, csak ők a langyosvíz-imádók -akik paradox módon a szexben őrült jók, mintha abba sűrítenék minden érzelmüket. :S

Csak félelemből ne maradj vele, de próbálj meg beszélni vele a problémáról, elmondani, hogy Neked bizonyos dolgok mennyire fontosak, ill. próbáljatok meg együtt rájönni, mi "hűtötte le" a kapcsolatot.

2008. szept. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
koszi a valaszaitokat, most peldaul ma is tortentek dolgok. koltozunk es osszeraktuk a masik hazban az agyat. Kicsit szerettem volna megolelni rogton eltaszitott, hogy hagyjam gondolkozni, hat a k. anyjaval szorakozzon.....azt hiszem lepnem kell, de kicsit nehez igy most Angliaban vagyunk.Es felek mert akkor egyedul fogok elni.de jobb lesz ettol, mar aludni sem birok.kesz vok...nem tudom, azt erzem itt mar nincs remeny.
2008. szept. 19. 13:06
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hú hát akkor ez tényleg nagyon undok... A csajoktól elvárják egyesek hogy különféle szexuális trükközések érdekében erőt vegyenek magukon, leküzdjék az averziójukat; a pasik meg nem hajlandók egy ilyen kellemetlenségektől abszolút mentes, egyszerű és természetes dologra, mint az ölelés, csókolózás. Elgondolkodtató.

Nincs kint más ismerősöd, akikkel közösen bérelhetnél szobát? Ha szükséges van segítségre, írj privit, több barátom kint van Londonban, lehet, hogy ők tudnak segíteni, hogy összehozzanak egy jófej csajjal, akivel közösen albiba mehetnétek. körülmények ne tartsanak mellette, ha másképp nem megy, és nem hajlandó rendesen megbeszélni Veled a dolgokat, akkor inkább gyere haza!

2008. szept. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszi a valszokat, utolso valaszadonak is:-) most ugy nez ki angoltanarnomnel fogok berelni szobat novembertol, de meg nincs lezsirozva,csak emlitette novembertol kiado lesz:-)
2008. szept. 20. 01:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!