Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha szeretek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha szeretek egy fiút akivel nagyon jó haverok vagyunk de ő csak a szexet akarja?

Figyelt kérdés
16 vagyok és beleszerettem egy fiúba kb egy hónapja ismerjük egymást és multkor megkérdezte hogy nem veküdnék-e le vele én akkor nemet mondtam de valahogy most mégis szeretném de félek hogy csak a szerelmes agyamXD vezetne rá a szexre és én nem tudom hogy mit tegyek.Szerintetek lefeküdjek vele? Lécci fontos lenne írjatok hozzá..
2008. szept. 18. 21:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó válaszolónak teljes mértékben igazat kell adnom. Velem megtörtént. Egy évig gyűrtük egymást, én pedig minden egyes alkalommal vártam, hogy fúú, most tuti, hogy lesz majd több is. De volt hogy hónapokig nem hallottam róla azt követően sem.

Azalatt az egy év alatt nem is gondoltam más pasira, nem is nagyon ismerkedtem, csak szuggeráltam a telefonom, amikor az egésznek teljesen hirtelen az vetett véget, hogy váratlanul megjelent egy közös bulin egy csajjal, akit a "barátnőjeként" mutatott be. Megérte? Nagyon nem! Szóval nagyon gondold meg, hogy mibe kavarod bele magad kérlek!

2008. szept. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Fájni fog utána, nagyon. Ahogy írták már, nem fog beléd szeretni. Pár éjszaka és ismét nem leszel neki több egy havernál, vagy még annyi se... Engem is most próbált befűzni egy szomszéd srác, és nemet mondtam neki, pláne, h nagyon rossz lenne utána összefutni vele.
2008. szept. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
köszönöm az utolsó kommentelőnek elolvastam azóta le is mondtam róla neki is megmondtam és elfogadta de am köszönöm a többi kommentelőnek is ez már nagyon fontos volt
2008. szept. 19. 21:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!