Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha szeretek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha szeretek egy fiút akivel nagyon jó haverok vagyunk de ő csak a szexet akarja?

Figyelt kérdés
16 vagyok és beleszerettem egy fiúba kb egy hónapja ismerjük egymást és multkor megkérdezte hogy nem veküdnék-e le vele én akkor nemet mondtam de valahogy most mégis szeretném de félek hogy csak a szerelmes agyamXD vezetne rá a szexre és én nem tudom hogy mit tegyek.Szerintetek lefeküdjek vele? Lécci fontos lenne írjatok hozzá..
2008. szept. 18. 21:32
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Sorry elírtam feküdnék
2008. szept. 18. 21:33
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal szarabbul esne neked miután lefeküdtetek mert gondolom csak egy szimpla egyszeri egyéjszkás szexet (ha már igy irtad le) akar és utána ha nem érez irántad semmit akor csak kihasznáhat téged vagy semmibe fog venni
2008. szept. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ő többet akar tőlem nem csak egyéjszakás kalandot mondta hogy nem csak egyszer többször is akarja majd ha beleegyezem.
2008. szept. 18. 22:10
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor csak a szexed akarja töled szerintem....

Meghát ugyse ismeritek egymást anyira elvégleg egy honapja tehát nagyábol semmit nem tutsz rola

2008. szept. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

De teljesen rajtad múlik a döntés... szerintem kérdezd meg hogy mit gondol rolad?

Ha beléd is szerelmes vagy legaláb tetszel neki akkor inkább először randizatok minthogy egymásnak esetek:)

2008. szept. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Amúgy elég sokmindent tudok róla mert az osztálytársam volt pasija és ő sokat beszélt róla az egy hónapot arra értettem hogy személyesen 1 hónapja ismerjük egymást.És azt mondja hogy ő nem akar most kötődni senkihez.
2008. szept. 18. 22:29
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez az első önálló döntésed, senki sem döntheti el kislány, hogy neked mi a jó, főleg a saját testeddel kapcsolatban.
2008. szept. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha lefekszel vele, nem kell a pénzét a kurvákra költenie..lesz ingyen-szex..ennyi:S...

süti

2008. szept. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen ki akar használni, szerintem ne tedd meg, csak akkor ha átgondoltad, és utána nem bánnád meg hogy lefeküdtél vele, és akkor sem lennél elkeseredve ha véletlenül nem járnátok együtt csak egy szex lenne közöttetek.
2008. szept. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Légy észnél, szépen kérlek, ne csinálj hülyeséget!!!

Te szerelmes vagy, komoly kapcsolatot szeretnél; ez meg egyértelműen csak szexre vágyik. Ez a "nem akarom most lekötni magam, de azért dughatunk" szánalmas pasiduma, és ami a TE szempontodból fontos, az az, hogy vedd tudomásul, hidd el, nem a kisujjamból szoptam: ha lefekszel vele, vagy esetleg kevésbé komoly erotikus és/vagy intimitás élményt szolgáltatsz neki, (petting, vagy akár csak vele alszol, ölelkeztek, csókolóztok), azt valószínűleg szívesen fogja fogadni, de CSAK AKKOR: ATTÓL A HOZZÁÁLLÁSA NEM FOG MEGVÁLTOZNI!!! Ezzel nem lehet "meghódítani", ha egyszer eldöntötte, hogy nem szerelmes Beléd! Hidd el, nem fogja meggondolni magát, hogy járjatok, attól, hogy lefekszel vele. SŐT! HA LEFEKSZEL VELE "INGYEN" IS, AZAZ ANÉLKÜL IS, HOGY JÁRNIA "KELLJEN" VELED, MIÉRT "ADNA" A VELD VALÓ SZEXÉRT TÖBBET? Annál jobban nem fog komolyabbá válni a kapcsolatotok. Sajnálom, ha kemény vagyok, de vedd tudomásul, hogy ez a "nem akarom lekötni magam", főleg szexre való felhívással együtt többnynire azt jelenti, hogy "nem jössz be annyira, hogy járjunk, de dugni azért dughatunk" Többször is? Naná! Fogd fel, ez, hogy nem egyjszakás, hanem többéjszakás kapcsolatot helyezett kilátásba, nem azt jelenti, hogy attól komolyabban vesz, !!! Egy vagy több, az éjszaka az éjszaka, és attól még nappal ugyanúgy egy senki maradsz számára. (Bocs, de ez így van.) Keleti kényelem, hogy lesz egy szerelmes kis hülye, -mert biztos látja, hogy nem közömbös a számodra, azért mondta, amit mondott- aki mindig a rendelkezésére áll, amíg nem talál valakit, akit méltónak talál arra, hogy járjon is vele.

Az ilyeneknek a barátság sem szent, sem az, hogy tisztelni kéne a nyilvánvalóan nem kötetlen szexet, hanem kapcsolatot akaró nőt. Az ilyen nem gondol arra, hogy ha nem akar járni valakivel, akkor úgy lenne tisztességes, hogy semmit nem csinál vele. Ő szépen megdugna, ami után szarul éreznéd magad akkor is, ha jó volt - nem kizárt, hogy akkor nagyon jó lenne, hiszen szerelmes vagy; de az sem kizárt, hogy nem fordítana Rád sok figyelmet, hiszen nem vagy a barátnője, ezért szar élmény lenne - mindenesetre nem kívánom Neked azt az érzést, amikor reggel, akár szex volt az éjjel, akár csak simisimi, csókolózás, összebújás, felkelsz mellőle, és tudomásul kell venned - ha vagy olyan hülye, újra és újra, és ha szerelmes vagy, minden alkalommal iszonyatos kín- hogy az éjszakának semmi következménye, semmi folytatása nincs, haza kell menned egyedül, talán még a buszmegállóba se kísér le, vagy ha igen, flegma és hideg, közömbös, nem fogja a kezed, nem csókol meg az utcán, mert TOVÁBBRA SEM JÁRTOK, és ez őrülten fájni fog, minden alkalomal egyre jobban, és kulloghatsz haza egyedül, és másnap nem fog csörögni a telefonod, nem lesz randi, semmi se lesz, csak a fejed, a lelked lesz tele Vele, és hiába, és csak várhatod, hogy megint összefussatok valahol, és megint UGYANEZ LEGYEN!!!

Több nő, akivel beszélgettem, megszívta így! Ebből sose lett járás! Egyetlen esetben sem! Engem az is nagyon megviselt egy ilyen eset: iszonyatosan tetszett valaki, ő meg "nem akarom lekötni magam" de a szexre persze, nem szavakkal ugyan,de megpróbált rávenni, és nehéz volt ellenállni, de így is kínok voltak a reggelek, amikor be kellett látnom, hogy nem változott át haverból valami többé, akármi történt - és tudod a mai napig örülök, hogy kibírtam a legforróbb helyzeteket is és nem feküdtem le vele!!!

Hypathia

2008. szept. 19. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!