Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan felejtsek el egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsek el egy olyan lányt, akit mindennél jobban szeretek?

Figyelt kérdés
Oda vagyok egy lányért, de ő csak barátként tekint rám. Nagyon szeretem, de hát ez van, nem tudok mit csinálni, nem akarja a dolgot tudja, hogy érzek iránta. Már próbáltam buli, pia, másik lány, munkába temetkezés, de nem tudom elfelejteni, ő mindennél jobb, és teljesen kikészít a dolog. Hogy legyek túl rajta?? Vagy ez lehetséges egyáltalán, soha senkit nem szerettem még ennyire!
2010. márc. 28. 13:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Idővel elmúlhat, vagy csak enyhülhet az érzés..

lehet ez 2 nap, két, hónap de akár év is. :S

hasonló helyzetben vagyok. Próbálok csak a jó dolgokra koncentrálni..már ha lehet..de azért mindig gondolok rá. :S :(

2010. márc. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Meg kérdezted szó szerint hogy szeretne e tőled többet barátságnál?Ha nemet mondott akkor tényleg keress mást, mert az idegesítő ha valaki sokadjára is bepróbálkozik.

L18

2010. márc. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nincs olyan nap, hogy ne gondolnék rá!! És már 2 hete. Én is próbálom a jó dolgokat előtérbe helyezni, de úgy érzem csak fél ember vagyok nélküle, olyan rossz!! Annyira szeretem őt, minden apróságról eszembe jut...
2010. márc. 28. 13:33
 4/15 A kérdező kommentje:
Igen meg kérdeztem, annyit mondott, hogy ő is érez irántam, de hogy nyugodtan bele vágjon egy kicsivel több kellene neki, de nem mondta, azt hogy nem. Lehet később úgy fog érezni, vagy mégse nem tudja, most nagyon sok minden közrejátszik az életében, hogy tisztán lásson!
2010. márc. 28. 13:35
 5/15 anonim ***** válasza:
kezet fighatunk. csak nekem exemmel ez a helyzet most egy hosszú kapcsolat után.
2010. márc. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Pacsi sorstárs!!!
2010. márc. 28. 13:41
 7/15 anonim ***** válasza:
Az ilyesmin nehéz túlesni. De az esélyed megvan. Ahogy arra is ezekszerint, hogy skerüljön a dolog. Próbáld meg a az érzést hogy kell neked a meghódításba átfordítani, inkább abba öld az energiát. Nem szabad azonban átesni a ló másik oldalára, mert azzal csak rontasz a dolgon.
2010. márc. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nagyon sok mindent megtettem már érte, és tudja nagyon jól, hogy bármire képes is lennék, de egyszerűen nem mer lépni. Azt mondta nem is egyszer, hogy teljesen le vettem a lábáról, annyira édes vagyok, egy hihetetlen ember, de nem akarja, hogy belekezdjünk így, hogy neki nincs meg az a kicsi, és ha nem működik még rosszabb legyen nekem ...
2010. márc. 28. 13:46
 9/15 anonim válasza:

Én is ilyen helyzetben vagyok... 5 HÓNAPJA történt a dolog, amikor elmondtam neki az érzéseimet, nagyon jóban voltunk... azóta szinte semmit nem beszéltünk... 1 hónap kellett ahhoz, hogy ne gondoljak rá minden nap, most csak néha jut eszembe, amikor valami emlékeztet rá...


Rossz érzés, ez tuti, de sajnos nekem (nekünk) ez jutott. Talán találunk mást, talán nem...


16/F

2010. márc. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Mi azért jóban vagyunk, mail, sms, chat, telo, találkozások is. 2,5 hónapja mondtam el neki mit érzek, időt kért, és nem régiben mondta azt amit mondott, de nem nekem nem akar rosszat, és mindig is többek leszünk mint szimpla barátok, és nem tudja, mit hoz a jövő, de szeretné, hogy ez engem e téren ne akadályozzon, és, hogy ha lehet ezt az érzést felejtsem el. Én azt mondtam hogy ilyet ne kérj, mert úgy sem tudom teljesíteni, max takarékra rakom, de több nem megy. 22 vok.
2010. márc. 28. 13:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!