Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 18éves srác vagyok már egyetem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18éves srác vagyok már egyetemre járok, de 14 éves barátnőm van! Ez gáz?

Figyelt kérdés
2 hete járunk még csak de ő engem nagyon szeret és én is szeretem! Ismerőseim ha meg látnak furán néznek ránk. Nem foglalkozunk velük delátjuk hogy vigyorogva néznek utánunk. Na a lényeg: Gáz vagy normális ez a kor különmség?
2008. szept. 17. 15:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
4 év nem sok egyáltalán.Főleg ha a lány érettebb. a barátomnak volt több 14 év körüli barátnője 20-21 évesen. Nem Igazán foglalkozott más véleményével...
2008. szept. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Ha ti boldogok vagytok akkor ne foglalkozzatok mással mert az csak tönkreteszi a köztetek levő szép dolgot!!!Persze ha véletlenül szakítanátok akkor az ismerősöktől mást nem fogsz hallani,mint: "na ugye én megmondtam"
2008. szept. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Megnyugodtamhogy nem csak én gondolkodom így!:)
2008. szept. 17. 16:02
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
szija! én 16 éves vagyok és 15 voltam amikor jártam egy 21éves fiúval...zavart a kor és nem tudtam vele lenni meg nekem fellángolás volt mire rájöttem h nem szeretem már kicsit késő volt...ő érezte h csak a kor zavar de nem nem szerettem míg végül kétszer is megpróbáltuk és dobtam ő halál szerelmes fél év óta is belém nekem meg már van új életem akit szerencsére megszerettem és 3hónapja vele vagyok...nah csak annyi h ne legyél buta, se a barátnőd..télleg ha szeretitek egymást nem fog zavarni a kor engem zavart de titeket ne zavarjon...sok boldogságot
2008. szept. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
a kor nem számít h ha szeretitek egymást..a 4 év semmi:)
2008. szept. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
bárki bármit mond a mai 14-15 évesek közt van normális, érett, okos, jófej, amit a te korodbeli fiúk észre is vesznek. ha a barátnőd ilyen, és szeretitek egymást akkor kicsit sem ciki. viszont ha a lány még azon a szinten van, hogy "lehetek terhes a tejföltől?" és 6 éves szinten van, buta mint a tök akkor ciki. feltételezem a te barátnőd az előbbi kategóriába tartozik, szval mint mondtam semmi gáz. :)
2008. szept. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Miért lenne gáz...

én és a barátnőm között 4 év van... de amikor szakált növesztettem akkor sokkal többnek tünt ez a különbség, ő meg nagyon kislányos szóval engem mindenki pedofil bácsikának nézett ....

Nem zavart minket hanem nagyon nagyon jól szórakoztunk rajtuk...

Addig amíg boldogok vagytok semmi sem gáz

2008. szept. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz,nem is sok az a 4 év?Mondjuk lehet h szűzesség terén ő még fiatal hozzá te meg már nem,de akkor sem cink.Van ismerősöm akik közt 20 év van vgay lehet h még több is.
2008. szept. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
a 4 év valóba semmi, ha a nagymama 56, a nagypapa pedig 60 éves. de ilyen korban még sok. nem is csak azért mert ő 14, te pedig 18, hanem mert teljesen más életszakaszban vagytok.
2008. szept. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

De jó lenne ha sok 18 éves fiú így gondolkodna persze a nem ribanc lányokról.:)Manapság annyi csaj van aki ribiskedni próbál és azt hiszi felnptt ha lefekszik mkivel...én nem vagyok ilyen és arra várok észrevegye ezt a fiú.aki 18:)


Szóval sok sikert és remélem sokáig megmaradtok.


Am tesóm 5éve él boldog kapcsolatban és 15volt a srác pedig 21 mikor összejöttek.

2009. okt. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!