Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ez? Ki fogom "nőni"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez? Ki fogom "nőni"?

Figyelt kérdés
16/L vagyok, és az idősebb pasikhoz vonzódom. Gyerekesnek tartom még a tőlem 2-3 évvel idősebbeket, és a 20 felettiekkel 'kezdek' általában. A 30 felettieket sem 'utasítom el'. Talán ez azért lehet, mert 5 évig apám az ország másik felén dolgozott, és csak hétvégén volt itthon, és akkor sem foglalkozott annyira velem?
2010. márc. 27. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
NEm lehet,hanem biztos,h azért van!
2010. márc. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ejnye! Bár tudnék támadni...


Pál József, 89 éves, Szent Ilona Magánklinika, 3. em, 67.

2010. márc. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Te ilyen vagy,az érettebb férfiakat kedveled.Amíg a másik egyenlő félként kezel,és szeret Téged,addig ezzel nincs gond.Arra azért ügyelj,nehogy kihasználjanak!
2010. márc. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnos nem hiszem, hogy ki fogod ezt nőni, ugyanis én is ilyen vagyok, és még a mai napig is, pedig most 22 éves vagyok.

15 éves voltam, amikor ezt észrevettem, hogy az idősebbekhez vonzódom. Már akkor megtetszett egy 40 éves férfi, de leginkább a 30+ korosztály tetszett.

Ebből én nem csináltam problémát akkor, és a mai napig sem, de elárulok valamit.

16 évesen összejöttem egy 32 éves férfival, és 21 évesen egy 37 éves férfival. Mindkét férfival nem tartott tovább egy hónapnál, mert nem tudtam velük miről beszélgetni. A két korosztály között általában egy szakadék van, de mindig vannak kivételek.

16 éves koromban viszont összejöttem egy 22 évessel, és vele 4,5 évig együtt voltam. Vele megértettük egymást igazából, mert annyira nem volt nagy a korkülönbség, viszont igazi férfi volt. Most viszont egy 42 éves férfiba vagyok szerelmes, úgyhogy szerintem én már nem változom, és mindig az idősebbek fognak tetszeni. :)

Szóval ez normális, de vigyázz, hogy kivel kezdesz, mert sok idősebb ilyenkor csak a fiatal "pipit", a friss húst látja benned, és csak "arra" mennek.

22/L

2010. márc. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!