Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nincsenek a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek a férfiak rendesen felvilágosítva?

Figyelt kérdés

Elegem volt...


Egy ideje már harcolok az ismerkedés frontján, de szinte mindenkinek, akivel csak szóba kerül a dolog, valóságos biológiaórát kell tartanom. Tőlem kérdezik, hogyan működik a fogamzásgátló és a menstruáció, de néhányan még a saját testük működésével sincsenek tisztában.


A többség betojik, hogy majd jön a baba, de az eszébe sem jut, hogy esetleg ő is felvehetné az óvszert, ha ennyire parázik.


Komolyan, ezen most nagyon kiakadtam. Semmi kedvem az egészhez úgy, hogy a peteérésről, meg a hormonokról is nekem kell beszélnem.


A vicc az, hogy ezek elvben értelmes, művelt emberek. Srácok, ott a net...


2016. jan. 11. 11:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
35%

Jó kis vegyes válaszok vannak de nem tudom 4-est miért kell lehúzni mikor pontosan igaza van hogy gumival nagyon rossz szexelni, teljesen elveszi a szex élvezeti értékét.


Kérdező ne csodálkozz, a fiúk nagy részét csak az érdekli hogy a farka pinában legyen de hogy veled mi történik közben az senkit nem érdekel.

Sajnos a férfiak 90 százaléka úgy éli le az életét hogy a leghalványabb fogalma sincs hogy egy lánynak hol van a csiklója, vagy esetleg hogyha a lány csiklóra nem élvez akkor a punciban belül hol van az a pont aminek az izgatásával el lehet őt juttatni a csúcsra.


A csalódások ellenére azért ne add fel mert vannak normális srácok is csak ki kell fogni egy jót :-)

2016. jan. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező, én még azt is tudom, a tanpont hogy kell felhelyezni. Engem anno érdekelt, és megkérdeztem.

Akkor én most sokkal okosabb vagyok, mint legtöbb férfi...


Gumival is lehet normálisan szexelni, ezt csak begyepesedett agyúak gondolják úgy, hogy nem. Persze nem 300 ft-s óvszert kell venni.

Mondjuk inkább szexelek gumiban, mint 10 év múlva egy f sza májtranszplantáció...

2016. jan. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
4%
Az igen, ti aztán tényleg tisztában vagytok a fogamzás gátlással... Hát ilyen hiányos ismeretekkel ne is csadálkozzatok, hogy pasit is csak fogyatékost találtok... Tudjátok, zsák a foltját...
2016. jan. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
94%

Van egy szép emlékem a témában: anno, gimi utolsó évében egyik 17-18 év körüli fiú osztálytársam konkrétan mindig a "mi van, megjött?" beszólással próbálta alázni a lányokat, aztán egyszer véletlenül kiderült a gyerekről, hogy fogalma sem volt róla, hogy mire utal ez a széles körben elterjedt megjegyzés. (Mentségére legyen szólva, hogy nagyjából azért tudta, hogy létezik a menstruáció nevű jelenség, csak nem kapcsolta össze a két dolgot a fejében...)


Meg visszatérő tévhit, hogy a lányok a vaginájukon keresztül pisilnek...


Amúgy tényleg elég gyatra az iskolai felvilágosítás, és az sem segít, hogy a nők testi folyamata tabunak számít. (Pl ismerek huszonéves férfiakat, akik spontán módon viccesnek találnak az autóban fingóversenyt rendezni, viszont kisebb hisztit okozott amikor én véletlenül szem előtt hagytam a fürdőben egy doboz használatlan tampont)

2016. jan. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ha a lánynak megjött és kivanjuk akkor azt is lehet higénikusan kezelni hogy élvezetes legyen a szex. Zuhanyzásközben szoktuk csinálni akkor és mindketten élvezzük.
2017. jún. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!