Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tanítsam meg?

Figyelt kérdés
Barátom 19 én 15.Ő még sosem csókolózott, nekem is csak 1 csávóval van tapasztalatom.Kérte hogy tanítsam meg, de fogalmam sincs hogy hogyan kéne, mert nekem sem megy annyira..Mondtam neki hogy majd jön, de lehet hogy még sem...L/15
2010. márc. 25. 20:36
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Válaszokat továbbra is várok, esetleg konkrét technikai tippek?
2010. márc. 27. 13:58
 12/16 anonim ***** válasza:

aki a youtube-os linket küldte köszi XD beteg vagyok épp de lendített a kedvemen:D

Nem szabad előre eltervezni.Majd a helyzet hozza.

2010. márc. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

03-25 21:02 betegállat :DDDDDDDDdddddddddddddddddddddddddd



amúgy szerintem se tervezz előre mert izgulni fogtok, és akkor még a végén elbas*átok, majd jön magától, nincs olyan ember aki úgy születik h hűde jól tud smárolni.. szóval nem lesz gas :)) és én is ajánlom a kontaktlencsét! szerintem szemüveg nélkül sokkal szebb lennél (bár nemtudom h h néézel ki.. :DD:D)

2010. márc. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Hát, ha tényleg nem megy magától, akkor jobb lesz közösen felkészülni rá. :)

Kezdetnek leveheted a szemüveged, vagy az övét, vagy mindkettőtökét. (Azért nem mondom, h muszáj mindkettőtöknek levennie, mert az én párom is szemüveges, és engem sose szokott csók közben zavarni.)

Nálunk úgy van, h először jobbra hajtjuk a fejünk, aztán utána váltunk balra. :D Kis csókokkal kezdünk, aztán egyszercsak mindketten kinyitjuk a szánkat, és akkor már jöhet a nyelves is. :)

Sztem ahogy téged próbált meg irányítani a volt barátod, te is próbáld meg úgy a barátodat irányítani.

Nekem szerencsém volt, mert az első barátom nagyon türelmes volt velem (sajnálom, h szegény nem tapasztalta meg, milyen is, ha én igazán beindulok csókügyileg :D), megtanított csókolózni, volt este, mikor így köszönt el: 10-es skálán volt ma 8-as, de lehet, h 9-es is. :D Egyébként nem volt egy hosszú életű kapcsolat.

Viszont a többi kapcsolatomban már mind tapasztalt fiúval sodort össze az élet. És én senkit se taníthattam. Viszont egyre jobb lettem én is, és most már nincs vele semmi bajom. :D

Na a lényeg annyi, h sztem lassan, apránként bele lehet tanulni, nem kell rajta görcsölni, és mindent meg lehet beszélni. :)

Egyébként konkrétan mi a baj a csókolózással? (Mármint barátod szempontjából.) Mit nem csinál jól, vagy mit csinál, vagy mit nem csinál?

24/L

2010. márc. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nem merte átdugni a nyelvét, meg ilyenek, de ma volt azthiszem a 8. randink, nálunk voltunk és nem tudom hogyan, de 10-es skálán mondjuk 20-as volt ahogy smárolt.REmélem nem más tanította meg.És éreztem amikor átvette az irányítást-úgy próbáltam hogy én irányítom-, és szerintem nem is vette észre.De nagyon jó volt.Köszönöm a tanácsokat, nagyon sokat segítettek!
2010. márc. 30. 21:57
 16/16 anonim ***** válasza:
ja, azt nem is láttam,h mikori a kérdés. :D de annak örülök, ha jól sikerült. :) Egyébként lehet, h csak félt az elején, de most meg simán ráérzett az ízére. Rá lehet. :D
2010. márc. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!