Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tanítsam meg?

Figyelt kérdés
Barátom 19 én 15.Ő még sosem csókolózott, nekem is csak 1 csávóval van tapasztalatom.Kérte hogy tanítsam meg, de fogalmam sincs hogy hogyan kéne, mert nekem sem megy annyira..Mondtam neki hogy majd jön, de lehet hogy még sem...L/15
2010. márc. 25. 20:36
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Első válaszoló:????

Azt még elfelejtettem beleírni, hogy próbálkoztunk, de a szemüvegeink összekadtak meg ilyenek, meg ő egyszerre nyelvesen akarta, és nem tudtam hogy mit mondhatnék neki.Vasárnap találkozok vele, léci normális válaszokat, mert szeretném ha boldog lenne és segíthetnék neki!

2010. márc. 25. 20:38
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt valaki nem normalis (nem akarok ujjal mutogatni, de az elso valaszolora gondolok) ... vegyetek le addig a szemuvegeteket, es szep lassan csak egymasra figyelve probaljatok :) jon majd az magatol, hidd el!
2010. márc. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
ne tervezgessetek mert akkor izgulni fogtok es nem a csokot elvezni. hagyjatok h magatol tortenjenek a dolgok. sztem szemuvegben is menni fog csak ne parazzatok. elso valaszolonak: tedd el magad holnapra. hatha rendbejossz
2010. márc. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
kontaktlencse??? csirke voltam
2010. márc. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

vegyétek le a szemcsit...és mond neki hogy majd te vezetsz és te vezessed és majd rájönn hogyan kell ne izguljatok mert akkor nem lesz jó cak élvezzétek egymást próbáljátok ezt meg egy nyugodt helyen....ahol nincs nézzőközönség^^ azt menni fogg magától nézz meg egy pár youtubes csókos vidit:D youtube->kissing->keresés


http://www.youtube.com/watch?v=dkQdI0AxxOI


valami ilyesmiket

2010. márc. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
most tök elképzeltem h elveszik a szemcsit,és nem látna semmit és tapogatoznak h hol a másik fejee:DDD belenyúlnak egymás szájába emg ilyesmi:DDDDDDDDD
2010. márc. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Hát azért annyira nem látunk rosszul, csak távolra kell.Az a baj, hogy mind a ketten irtó visszafogottak vagyunk, és én sem vágom, előző barátom is irányított mindig, meg nem is volt annyira jó, nem tudom hogy hogyan csináljuk:S...
2010. márc. 25. 21:25
 8/16 anonim ***** válasza:
Vajon én vagyok egyedül olyan elfajult perverz állat, aki szerinte te iszonyat undorító vagy, hogy a barátnőddel smárolgatsz lány létedre?
2010. márc. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem, szerintem félreértetted.A barátomról van szó, nem a barátnőmről
2010. márc. 26. 15:05
 10/16 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, akkor semmi. :D
2010. márc. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!