Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon hiányzik! Pedig nem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hiányzik! Pedig nem is voltam szerelmes! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Volt valaki, akivel elég bonyolult volt a kapcsolatom. Magam sem tudom megmondani, hogy mik voltunk egymásnak. Sosem mondtuk, hogy "járunk", de néha mégis úgy nézett ki. Mindegy is!

Nagyon jóban voltunk, naponta találkoztunk, hétvégén mindig mentem hozzá. Még akkor is mentem, ha éppen éjfél után hívott. Ez így ment jó pár hónapig. Naponta telefonálgattunk minimum 5x. Olyan jó volt, míg ebben a városban lakott! Aztán idejott lakni a felesége is (állítólag el vannak válva, de ez is bonyolult). Velem ezt kozolte, hogy ezek után már nem mehetek hozzá tobbet, és meg is mondta, miért. Nem haragudtam rá, mert nem volt okom.

Azóta héthetente, néha havonta beszélunk telefonon, de mintha most újra visszatért volna az életemben! Újra találkoztunk és olyan jó volt minden, mint rég! Mindent meg tudtunk beszélni egymással, jobban érdeklodott irántam, stb... Azt mondta, hogy megbízhatok benne és hívjam, ha valami problémám van. És éreztem is, hogy ezt komolyan gondolta!!!

Mégis annyira távolinak látszik, annyira távol van mintha szinte ez az egész meg sem tortént volna! Nagyon hiányzik! Mit tegyek??


2010. márc. 25. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:
10%
igen
2010. márc. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
masztizz egyet
2010. márc. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Haljak meg terhesek vagytok!
2010. márc. 25. 14:55
 4/7 anonim ***** válasza:

mi igen?

hívd fel h mi van most mit gondol... de miért nem mehetsz hozzá ha elvált?

2010. márc. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mert kulfoldi és szegénykémnek bonyolult az élete, biztos nem akarja, hogy menjen róla a pletyka vagy nem tudom!
2010. márc. 25. 15:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Á, valami nem stimmel. De egyenesen meg kell tőle kérdezni. De ahogy olvasom most már nem is közeledik hozzád, úgyhogy tárgytalan a kérdés
2010. márc. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De kozeledik, csak már semmi sem olyan, mint régen! Olyan távolinak érzem... Mikor találkozunk csak megolelem és arra gondolok, hogy soha tobbet nem engedem el :( Annyira hiányzik!
2010. márc. 25. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!