Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan élesszem újra a tüzet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan élesszem újra a tüzet, hogyan érjem el azt h újra szerelmes legyen a párom? Hiányzik neki h meg kell küzendi értem, ezt akarom elérni, de hogyan?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy 8 hónapig jártunk, a párommal. Szakítottam vele mert úgy éreztem még nem éltem, mert előtte már volt egy több éves kapcsolatom (az 1. szerelem) és 1 hónapig voltam szingli utána. Na meg persze azért mert 6 hónap után ellaposodott a kapcsolat, nem voltunk 1másba szerelmesek már. De amikor szakítottam vele rájött h igenis szerelmes belém. a lényeg h 5 hét után újra elkezdtünk randizgatni. volt 1 esemény aminek a hatására ő kiábárándult belőlem én meg fordítva...rájöttem h szeretem. na apránként újra randizgattunk aminek a lényege az volt h van-e értelme újra kezdeni, nem erőltettünk semmit a másikra, meg h újra élne-e a bizalom. a lényeg h már 1 hónapja 1ütt vagyunk, hivatalosan is. am randizgatások 2,5 fél hónapja kezdődtek.az elején meg volt a varázs... de már kezd eltűnni, sokat dolgozik 50 km-re lakunk 1mástól és így elég nehéz megoldani a találkákat, inkább azt tudjuk megoldani h 2 naponta 1ütt alszunk.de elég fáradt a munka után és nem érzem azt h örülne nekem vagy vmi. meg nagy beszélgetés után vagyunk ami azt jeletni h én SZERELMES lettem ÚJRA, Ő MEG NEM. azt mondta AZ HIÁNYZIK H MEGKÜZDJÖN ÉRTEM. EZT H OLDJAM MEG?? ilyen apró dolgok, sose volt szükségem ilyenre, nem nagyképűségből, de a kapcsolatunk régen, teljesen simán alakult és természetesen, most meg tennem kell érte h szerelmes legyen belém. mert ha ez 1 hónapon belül nem történik meg akkor nincs értelme. neki is hiányzik az ami volt, a szerelem és nekem is h odáig legyen értem. szeret ő, meg mondta h nem akar elhagyni, de azért ez ott van a levegőben, ez kell ez a tűz a kapcsolatban. teljesen őszinték vagyunk 1mással, mindent megbeszélünk. szeretnénk 1ütt maradni, azalatt a majdnem 2 hónap alatt rájöttem h nagyon nehéz olyan pasit találni ami minden kritériumnak megfelel. segítsetek légyszíves, már 1 hete depis vagyok, meg bőgök h nehogy elveszítsem. most én vok olyan helyzetben mint amilyenbe ő volt a szakításunk után
2010. okt. 15. 09:48
 1/1 anonim válasza:
Szia.Először is szerintem a szerelmet nem lehet időben mérni.Én házas vagyok, 14 éve szeretjük egymást.Vagyis már 16 éve vagyunk együtt.Még mindig szerelmes vagyok.Ez az érzés kell a biztos jövőhöz.Egy szerelemben nem lehet hol így, hol úgy érezni.Ha meg már meg kell szerezni valaki szerelmét, az már baj.Szerintem ne erőltesd, bármennyire is őrlődsz.Ez a véleményem.Az ember vagy szereti kölcsönösen egymást, vagy nem.Minden jót.
2010. okt. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!