Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó ideje nincs senkim. Szeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ideje nincs senkim. Szeretnék párkapcsolatot, de senkim sincs akivel elmehetnék valahova hogy ismerkedjek, a netes dolgok meg nem jöttek be! Tanács valakitöl? 25 éves vagyok

Figyelt kérdés
2010. márc. 24. 21:04
 1/7 anonim válasza:
sztem épp hogy menj el valahova pl egy pénteki buliba...csodákat tesz!
2010. márc. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Szerintem ,ne kapkodd el a dolgot. A szerelem előbb-utóbb mindenkit megtalál.

Szerintem, kérdd meg egy jóbarátodat, vagy ismerősödet, hogy kísérjen el.

Sok szerencsét!

F/24

2010. márc. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Magam majd 3 évig voltam totál 1dül.nem kerestem senkit ő jött hozzám.ennek már több mint két éve.
2010. márc. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

fogadd meg az én tanácsom,

instalálj fel egy pár játékot a gépedre pl:

-Call of duty-Modern Warfare 1-2

-Dead space

-colin Dirt 2

-Dark sector


nyomd végig az összes játékot

a végére te sem akarsz majd párkapcsolatot,

nekem is volt 1lány akivel voltam aztán vége lett,

most már csak a GAME- érdekel,

jobban jársz igy

2010. márc. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó :DDDDDDD
2010. márc. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

23:12 es vagyok


én komolyan irtam

hehejjj

2010. márc. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát, a netes ismerkedés nekem se jött be, mert mindig meguntam, h hajt rám olyan pasi, aki nem is ismer, és még azt se hagyja, h én meg akarjam ismerni, nem is kelti fel az érdeklődésemet. Beleuntam, h 2 beszélgetés után máris randit kér, meg közös jövőt képzel velem...

De mégis neten találtam rá a páromra. Nem társkereső oldalon, és nem is kerestem. Tényleg csak egymásra akadtunk.

Szóval ne zárd ki semminek se a lehetőségét, járj nyitott szemmel.

Ajánlok közösségi programokat - tavasz van, sok lehetőséggel - szabadtéri rendezvényeket, vagy könyvtárat, kiállítást, ilyesmi. Haverjaiddal is eljárhatsz szórakozni, vagy testvéreiddel. Ismerkedni bárhol lehet. Ha nem rögtön úgy állsz hozzá, h "befűzöm a csajt", vagy "a feleségem lesz", akkor előbb-utóbb sikered lesz. :)

2010. márc. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!