Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm olyan lány, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm olyan lány, aki mindig megöleli az embereket. Van okom a féltékenységre?

Figyelt kérdés
leginkább a haverjait, ismerőseit stb... és vannak közöttük srácok is... gáz, ha féltékeny vagyok?? vagy ez természetes?
2008. szept. 15. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én barátom azt nem szereti, ha finak puszival köszönök, és van mikor féltékeny is és nincs oka rá.Szerintem veled is így van, hogy féltékeny vagy de nincs okod, de mégis látod hogy a barátnőd mást ölel. Próbáld vele megbeszélni, hogy neked ez nem tetszik és ha lehet kerülje az ilyeneket
2008. szept. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ne legyel feltekeny hiszen a baratnod szeret...bizzal benne!!!es ne mutasd ki elotte,hogy az vagy....neked is rosszul esne egy ido utan ha folyton csak gyanusitgatna...
2008. szept. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szia!

hát ha mindenkit ölelget, akkor talán nincs okod a féltékenykedésre - de ha az is vagy, teljesen érthető szerintem... az ölelés alap esetben egy intim dolog: a családodat, a szerelmedet ölelgeted, de mindenféle haverokat nem... ha már nagyon nem bírod, akkor szóba hozhatod egy nyugodt pillanatban, hogy neked ez furcsa, és jól esne, ha az ölelése csak a tied lenne...

2008. szept. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát simán megértelek. ÉN sem örülnék neki ha a bnőm mindenkit ölelgetne. de ha igazán szeretitek egymást akk végülis az sem gáz mert tudod hogy csak téged szeret és nem fog megycsalni.
2008. szept. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
en is olyan lany vagyok aki szeret megolelni masokat.. evvel nincs semmi gond.. ne legy feltekeny mert a baratnod biztos nagyon szeret teged es ha sokaig kitartasz mellette nagyon boldogok lesztek ... ezt a marhasagot hat persze hogy van okod feltekenynek lenni!!!! de nem azert mert megolele masokat.. na mindegy majd rajosz magadtol ...
2008. szept. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Természetes dolog hogy féltékeny vagy, sztem egyik fiú sem örülne neki ha a barátnője mindig mást ölelgetne. Sztem beszélj a bnőddel és mond meg neki hogy ez téged zavar.sztem jobban jársz ha megbeszéled vele mint hogy állandóan azon gondolkodsz h most azt a fiút miért is ölellgeti.Remélem tudtam segíteni. sok sikert
2008. szept. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nincs, én is ezt szoktam. ha valakit nem szeretek, puszit se szívesen adok, az ölelés viszont tök jól tud esni mindkét embernek.
2008. szept. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!