Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mar 3,5 eve vagyok egyutt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mar 3,5 eve vagyok egyutt a parommal, es szeretnem ravezetni h. mar ideje lenne az eskuvore, azt hogy tegyem?

Figyelt kérdés
Soxor elohozodik a tema, de valahogy mindig kiterunk aztan.
2008. szept. 15. 20:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked ennyire fontos, akkor kérdezz rá egyenesen. A pasik sajnos nem értenek a célozgatásból, meg kell mondani nekik mit akarunk. Csak így értik meg.
2008. szept. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy kértem meg a férjem kezét 5 év együtt járás után. :D A férfiak már csak ilyenek. Szerintem is térj a lényegre, és legfeljebb nemet mond.
2008. szept. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell lépned felé, puhatolózz, kérdezősködj! Jártam egy sráccal, végül 6,5 év után elhagytam, mert úgy láttam nem tervez velem jövőt. Jól tettem mert azóta most van 6 éve együtt a barátnőjével, és szegény lánnyal sem tervez semmit. Baromi jó mi? Én mondom neki, hogy ha nem akar továbblépni a lánnyal, ne húzza az idejét. Inkább előbb tudd meg mint később, hogy mit akar, szerepelsz-e a jövőjében. Csúnyán hangzik amit írok, de a legtöbb férfi nem akarja lekötni magát. A sors fintora, hogy rá 2 évre megismertem egy férfit aki pár hét után megkérte a kezemet, talán kijárt nekem ez a gyorsaság. :D mert régimódi vagyok igen :D feleség szerettem volna lenni és anyuka. :)
2008. szept. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

Én szerintem Ne célozgas,Ne kérdezz rá. Hidd el a célozgatást is ugyan anyira megrémiszti.Ne ilyezd el.

Legyél rossz.egy rossz csaj nem célozgat.

2008. szept. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2008. szept. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok.Koszi a valaszokat.Csak tudjatok en ugy erzem,h.feleseg szerintem kozelebb van a parjahoz,mint a baratno.Nem?
2008. szept. 16. 08:54
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem igazad van: lényegi különbség van a feleség és a barátnő között. Én megmondtam a páromnak kerek perec, h mit szeretnék, pár hónap alatt "megemésztette", aztán már tök jó ötletnek tartotta a házasságot. Próbáld meg, hátha..
2008. szept. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Koszi az utolso valaszonak.Es hogy mondtad meg neki nyiltan?Azert tartok tole hogy mit is fog mondani.Mert szerintem kozelebb es biztonsagosabban erzi magat egy no ferj mellet mint barat melett.Nem?
2008. szept. 16. 20:19
 9/10 anonim ***** válasza:
Véletlenül se hidd, hogy nagyobb biztonságban leszel feleségként mint barátnőként vagy menyasszonyként. Szerintem a legtöbb nő itt szúrja el a házasságát vagy a kapcsolatát, hogy mindenáron feleség akar lenni, és onnantól ihajjj.. ereszd el a hajam:)))) .Viszont nálunk is én akartam az esküvőt, én úgy csináltam, hogy közöltem a párommal, hogy bár számomra az esküvőnek sem értéke, sem jelentősége nincsen, de semmiféleképpen nem megyek bele közös lakáshitelbe, és közös gyermekbe amíg nem teremtünk egy jogilag tisztázott helyzetet. Próbáld meg erről a józanabb oldalról megközelíteni a kérdést. Visszatérve a kommentedre,csak jogilag leszel nagyobb biztonságban házastársként, érzlemileg egy cseppet sem lesz stabilabb a helyzeted, de szerintem ez így normális.
2008. szept. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszi.Maj probalom magam valahogy osszeszedni,es meglatjuk.Megegyszer koszi.
2008. szept. 17. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!