Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam meg a barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a barátnőmnek, hogy a fiúkhoz is vonzódom?

Figyelt kérdés
17/f vagyok. És mit tehetek azzal, hogy érzem teljesnek a szexet egy lánnyal. Hogy lehetek így hűséges?
2010. márc. 23. 22:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

De sok féleszű van itt:S!

Szrintem ha már igy tetted fel a kérdést biztos vagy benne hogy a saját nemedhez vonzódsz de elöfordulhat hogy miután eltöltöttél néhány intim órát egy fiú "berátoddal" rá fogsz jönni hogy nem ezt szeretnéd.

Ha mégis szrintem a lánynak mond el mi a helyzet ha bizol benne és nem félsz a fent látott hasonlóan bunkó reakciótól,ha biztos vagy benne hogy nem ez lesz hogy ezen fog csámcsogni az összes barátnöjével légy öszinte.Ellenkezö esetben mond neki hogy nem érzed már azt amit az elején,megváltoztak az érzéseid,tehát finoman tudasd vele hogy nem szeretnéd folytatni vele.Ha pedig Öt is meg akarod tartani egyszerüen ne mondj semmit.Éld az életed,érezd jól magad akivel szeretnéd és idövel kialakul majd hogy melyik szitu "fekszik neked".

2010. márc. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy még, ilyenkor nem teljesen tudja az ember, hogy mi is a dörgés. Sok rajtad a stressz, de tényleg, valahogy ki kellene derítened a dolgot. De nem javasolnám azt, amit az előző válaszolók írtak, szerintem ne kezdj bele egy fiúval a dologba.
2010. márc. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
szegény leány.ja és 17 évesen már nem elég a punci...TAIGETOSZ POZITIV! szerencsétlen jövöt kivánok!
2010. márc. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ne mondj neki semmit!

Vigyél haza egy pasit!

Ha meglát benneteket akció közben,az többet ér minden szónál!

Valószínű nem kell magyarázkodnod,mert ha 1 csepp esze van,úgy elrohan,mint a szél!

2010. márc. 28. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Mondjuk felvezetésnek kérdezd meg, hogy voltak-e már leszbikus álmai/vágyai netán kalandjai. Többi a választól függ.


Amúgy ha fiú vonzódik a fiúkhoz IS, akkor biszexuális, hiszen a csajokra is gerjed

2010. jún. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!