Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Mi lehet a megoldá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Mi lehet a megoldás és mit tegyek, hogy az a tűz, ami talán kiégett, újra fellángoljon? Hogy beszéljem meg vele, hogy szeretném folytatni, de úgy, hogy ő is ugyanannyit tegyen a kapcsolatért, mint én?

Figyelt kérdés
Hétvégén majdnem szakítottunk Én meg átbőgtem 2napot, mert rájöttem, h elvesztettem /majdnem/. Most kibékültünk és azon gondolkozom, h jol tettük-e. Lehet csak azért érzem így, mert én tepertem ezalatt a 8hónap alatt a legtöbbet? Én teperek, ő meg ül a babérjain és még azt mondja, hogy nem tudja, kibéküljünk-e. Aztán mikor mondtam, hogy jó, akkor haggyuk. sajnálom. és indultam elfele, utánam jött és mondta, hogy nem bírná ki nélkülem.. de most meg én nem tudom mit akarok. ez az a se veled se nélküled kapcsolat? :( légyszi segítsetek..
2008. szept. 15. 13:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Ha nagyon fiatal, akkor főleg azt mondom, kár erőltetni. Még annyi élményben lesz részed! Az tök normális dolog, hogy így élted meg a majdnem szakítást! Én tini koromban minden kapcsolatomról azt hittem, hogy na, ez aztán már tuti életem végéig fog tartani! Mindig én voltam az, aki kapart egy kapcsolatban, amikor már éreztem, hogy vmi nem stimmel. Aztán a vége mindig szakítás. Mindig megfogadtam, ez volt az utsó, hogy én teperek! Aztán 2,5 éve megtaláltam azt az embert, akiről tudtam az első percben, hogy Ő az IGAZI! Pedig mindketten tartós kapcsoltaban éltünk...

Szóval a lényeg: ha úgy érzed, nem az igazi és csak Te próbálsz meg azért tenni, hogy jobb legyen, kár! Inkább lépj tovább!!!

2008. szept. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm, h válaszoltál! Tudom, vagyis lehet, h ez lenne a legjobb megoldás... de nagyon rossz lenne :( amugy 18 vagyok Ő pedig 19, de neki Én vagyok az első komolyabb kapcsolata és fél tenni érte valamit? vagy nemtudom... elsőnek is belém szerelmes... nekem már volt előtte egy másfél éves kapcsolatom, de nagyon rossz volt, megcsalt meg hazudozott nagyon sokat, és másfél év után már ki is égett belőlem a szerelem és ugy szakítottam vele. hál'istennek ugy könnyebb volt, hogy megutáltatta magát velem. de ez a mostani barátom.. aranyos velem.. csak.. nem mondja, h szeretlek.. és ha hibázik az mindegy, de ha én hibázok akkor szemét vagyok... és mindenkinek vannak hibái, van akinek többször is előfordul ugyanaz.. de próbálok énis túl lépni a hibáimon... és megoldani őket... :(
2008. szept. 15. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!