Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmnek lehet fura érzése...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmnek lehet fura érzése azért mert távol vagyok tőle? (suli miatt)

Figyelt kérdés
Nem tudja tisztázni mi is ez a fura érzés csak érzi hogy rossz.
2008. szept. 15. 11:13
 1/4 anonim válasza:
Igen, ezt nevezik magánynak, hiányzol neki.
2008. szept. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
vagy fél,hogy elveszít téged..
2008. szept. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Igen, lehet. Most én is ezt érzem a barátom miatt. Félek is és hiányzik is... borzasztóan:( Szerintem a a barátnőd is ezt érzi, és ez azt jelenti, hogy nagyon szeret téged és többet szeretne veled lenni:)
2008. szept. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ha valaki hasonló helyzetben lenne és ezt olvassa annak leírom hogy hogyan végződött a történet. A suli miatt távol kerültem tőle, és ráadásul kicsit össze is vesztünk(pont emiatt). Fejébe vette hogy eljátsza nekem, hogy nem szeret, szakításon gondolkozik. Tudta hogy szeretem őt és ő is szeretett engem, és ezért fájt neki amit velem csinál...lett egy rossz érzése emiatt, erre jött rá a távolság és eszébe sem jutott az hogy ő valójában nem is akar szakítani. Így megromlott a kapcsolatunk, kihűlt a szerelem. Már nem szeret igazán...megmondtam neki hogy hagyjon el, nem akarok többet szenvedni miatta...és ekkor mondta hogy nem akar szakítani, szeret még...de valójában nem úgy szeret mint az elején, teljesen más...úgy viselkedik velem mintha el akarná érni azt hogy megutáljam(ez soha nem fog megtörténni). És a kapcsolat romokban hever...úgy érzem nincs remény. Én még mindig nagyon szeretem őt de ő már kerül engem...fájdalmamban ordítani tudnék...ő nagyon kell nekem de olyan mintha egy kést tolnék magamba, minél jobban szorítom magam felé annál jobban fáj...lassan vége a legcsodálatosabb kapcsolatnak és életem nagy szerelme el fog hagyni. :'(

Remélem van pár ember akinek segített a történet...

2008. szept. 20. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!