Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valyon ez igy jó, normális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valyon ez igy jó, normális, vagy csak én vagyok olyan?

Figyelt kérdés
A pasim 18éves én 16 és fél,együtt vagyunk több mint 8 hónapja!Nagyon szeret és ezt tudom is ezzel nincs is gond,azt hiszem!Nyáron irta mindig h örökkön örökké,h sose akar elvesziteni,az élete része lettem meg blablabla!Mostanában mióta elkezdödött a suli,minden nap lássuk egymást meg minden,és azokat kezte mondani,h ne gondoljak a jövöre meg h örökké,mert ö még ezt játéknak veszi fel,hisz még gyerekek vagyunk,gyerekkori hülyeség ez még,meg nem házasságrol van még szo,vegyem lazábban a dolgokat,vannak fontosabb dolgok is mint ö,mint a suli barátok...most hétvégén külön mentünk bulizni...másnap azt mondta megy a tatájához mert 1honapja nem volt nála,és h nem bir jönni hozzám,pedig naon szeretne,még focizni se menne el,csak h velem legyen,erre a tatájánál volt 1 orát utánna elment focizni és még a buszra se ért haza,igy csak este jött le,fáradtan,és mondta h jobb igy nélkülem menni bulizni meg h igy is menjünk ezentul,külön...mondja mindig h nagyon szeret,meg nem tudna elhagyni,de néha olyan fura vagy csak én vagyok a hülye...nem tudom...Tik mit gondoltok??
2008. szept. 14. 23:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalok vagytok még nagyon és szerintem szüksége van a fiús bulizásra,haverokra, kikapcsolódásra. Biztos nagyon szeret téged, de érthető,hogy még nem akar elköteleződni. Rengeteget lehettek együtt így,hogy még suliba is együtt jártok.Remélem sikerül áthidalnotok ezt az időszakot,de ha nem,akkor se ess kétségbe.Élvezd a vele töltött időt, és menj el te is nyugodtan nélküle bulizni,szervezz több programot a barátnőiddel és ne csak hozzá alkalmazkodj - hátha,ha néha nem-et mondasz újra felkelted a figyelmét és a kíváncsiságát
2008. szept. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mértékben megerősítem az előttem szólót. Még annyit hozzáfűznék, hogy igaz tízessel idősebb vagyok mint ti, viszont erre a viszonylagos függetlenségre, később is lesz igénye egy pasinak, és szerintem egy nőnek is kell.
2008. szept. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!