Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valyon most mi van? (lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiu 4 eve tetszik es szerintem tudja hogy szeretem.Az egyik buliban egesz vegig velem tancolt persze holt reszegen ameddig osze nem hanyta magat.Aztan hazamentem.A multkor mikor ujra talalkoztunk mosolyogtunk egymasra.De mostanaban eleg komoly es meg ha koszon is nagyon-nagyon hallkan.Egyik nap athivtam videojatekozni de nemet mondott.Szerintetek tetszem neki?12 eve ismerem es eddig csak egyutt jatszottunk.
2010. okt. 8. 15:11
 1/9 anonim ***** válasza:
es most hany eves vagy? 13?
2010. okt. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
valyon?
2010. okt. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nah most az van, hogy be kéne ülnöd egy nyelvtanórára.
2010. okt. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 vezerdinka ***** válasza:
vaLYon legközelebb is haLLkan fog elküldeni a halál f*szára, ha videojátékozni hivod, ahelyett, hogy felfognád, hogy nem akar semmit? mellesleg örülj, hogy nem téged hányt le a buliban:D
2010. okt. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Kamuuu ***** válasza:
Valyon biztos válaszolnom kéne erre?
2010. okt. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Videojátékozni??
2010. okt. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ilyen jot regen rohogtem. de ha nem akart veled VIDEOJATEKOZNI akkor ott nem stimmelhet valami! "12 eve ismerem eas eddig csak egyutt jatszottunk".... amugy megmondanad hany eves vagy?
2010. okt. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Vuuuk ***** válasza:

engem az is érdekelne, hogy a kérdező fiú vagy lány?

amúgy meg tanuld meg használni a : á é í ű ú ő ó ü ö

betűket! a magyar nyelvben ezeket lehet használni, nem dísz a billentyűzeten sem!

De a nyelvtant tényleg ne hagyd ki!

hány évesek vagytok?

2010. okt. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
eszébe jutott hogy ott voltál mikor taccsolt egyet és ezért mosolygott.és azért köszön halkan mert szégyelli magát.semmi különös nincs ebbe..ha nem akart átmenni hozzád ez azt jelenti hogy igazábol nem is jöttél be neki és elutasított.egyszerű:)
2010. okt. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!