Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valyon mitől lehet?

Figyelt kérdés

Ha megtetszik egy fiú, szinte attól fogva nagyon sokat néz. Lehet akár barátnője is, akkor is....és többször, és elég feltűnően....barátnőim is észrevették...most akkor ez azért lehet, mert észrevették volna, hogy nekem tetszenek?:S vagy kölcsönös is lehet?:S

az első ilyen fiúnál még eléggé örültem, hogy lehet valami,de amikor már a harmadiknál is ez ment, eléggé felkaptam a fejemet erre......most akkor ez miért lehet?:S

ha buta kérdés sajnálom, de a napokban nagyon foglalkoztat, hogy lehet, hogy én csinálok valamit rosszúl...


2010. szept. 24. 22:37
 1/7 Kamuuu ***** válasza:
inkább az foglalkoztasson hogy a valyon az egyenlő a vajonnal!!:D
2010. szept. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jó, elnézést kérek, este van, és ilyenkor már nem nagyon megy nekem a helyesírás:)
2010. szept. 24. 22:48
 3/7 anonim ***** válasza:
már a második "valyon" csak ezen az estén!
2010. szept. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Jó, hogy választ senki sem ad..

Szerintem egyszerűen túl szép vagy. :) A pasik minden jó nőt megnéznek és ha látják a lehetőséget, akkor mégjobban rámennek a lényegre. :)

2010. szept. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Na akkor a második "valyon"-os címet megkaphatom egy éjszaka alatt :)


Harmadik válaszoló köszönöm szépen a rendes válaszodat:)

Hát én nem iszem magamat szépnek, sőt:/ Az, hogy túl szép legyek, úgy érzem tőlem fényévekre van:/ de lehet, hogy először önbizalomra kellene gyúrnom egy picit:)

2010. szept. 24. 23:14
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha már hárman utánnadfordulnak az már azt jelenti hogy megakad rajtad a szemük!!! Tudom ám én, fiuból vagyok én is és nekem is megakad a szemem egy olyan lányon akinek jó alakja van, szép az arca, jó az alakja. Képzeld, multkor elment mellettem egy ilyen csaj, visszanéztem utánna és közben meg majdnem lefejeltem a falat...


Na szóval a lényeg hogy nagyon szép lehetsz, és ne add magad oda könnyen a pasiknak, mert ha könnyen kapható vagy akkor hiába vagy szép!!


Hagyad had küzdjön meg érted a pasi, ha komolyan kelesz neki akkor küzdeni fog érted, ezt garantálom!!


20/F

2010. szept. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

20f ez aranyos:D

Köszönöm a hasznos válaszodat:) Hát nem adom könnyen magam, mivel odáig nem jutottam el, hogy oda is jönnének, csak messziről néznek például:)


Köszönöma válaszodat:)Akkor tényleg elsőnek belefogok egy önbizalomnövelésbe:D

2010. szept. 25. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!