Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim fog örülni egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim fog örülni egy olyan ajándéknak, hogy képkeretben a fényképem van?

Figyelt kérdés

sziasztok szeretnem megkerdezni h fog e orulni a pasim a kov. ajandeknak: mivelhogy felevesek leszunk vettem neki 1kepkeretet(nagyon kiraly)es bele akartam rakni 1jo kozos kepet...de o most elvan utazva szal nemtuttam vele csinalni...a kerdesem a kov. az baj hogyha csak az en kepemet raknam bele???annak is orul majd??


koszi es bocs a hibakert :DD


2008. szept. 14. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy örülni fog neki, főleg a gesztusnak, és hogy nem felejtetted el :)
2008. szept. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
koszi szepen...amugy en 16 vagyok o 15...remelem tenyleg orul majd:D
2008. szept. 14. 21:18
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én is megcsináltam már és nagyon örült neki. Én egy Leopárd Bálon készült közös képet raktam bele. Szerintem annak is örülni fog. És te csináltad, ami nem egy utolsó szempont. :)
2008. szept. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Neee! Tulságosan is nyeregben érezné magát és nem fektettne anyi energiát a kapcsolatotokba mint eddig.

Szerintem semmit amint te vagy!

2008. szept. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha egy szexi képet tettél bele akkor biztos siker:)
2008. szept. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Biztosan örülni fog, hiszen így mindig láthat Téged, még ha épp nem is vagy mellette! Egyébként pedig maga a gesztus a lényeg, nem az ajándék!
2008. szept. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!