Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A volt barátnőm aki megcsalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátnőm aki megcsalt ide jár 3 házal arrébb ott lakik akivel +csalt. Mármost nekem ez nagyon rosszul esik főleg mert oda át tudott jönni de a ruhái még itt vannak nálam. Akkor most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ehhez még annyi dolog tartozik hogy mikor szét mentünk rá 1 7 re kidobták otthonról én be fogadtam mert az utcán kellet volna aludnia.Rá két napra megjött hogy állítólag megbeszélték a szüleivel és hogy ő szúrta el és bocsánatot kért tőluk (arról nem beszélt hogy tőle is kértek volna bocsánatot amit tettek vele) és tőlem sem kértek mert mikor kirakták engem is illetek szép szavakkal. Segítettem el jönni neki otthonról.
2008. szept. 14. 20:16
 1/5 A kérdező kommentje:
Mert így nem tudok belekezdeni 1 másik kapcsolatba mert ki bukok ha látom hétvégén amikor jön oda.Ha lehet kérnem minél több tanácsot hátha segítségemre lesz valamelyik.
2008. szept. 14. 20:18
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
hagyd a fenébe.. ez a csaj csak bajt hoz a fejedre. inkább keress egy komolyabbat
2008. szept. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Add vissza a ruháit, és zárd le ezt az ügyet! Mert az biztos, hogy neked ez nem lesz jó, később sem.
2008. szept. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedbe egy időre oda költöznék valameik barátomhoz,amig ugy ahogy elfelejtem a csajt! Utána anyit csajoznék és vinném fel egyiket a másik után mint még soha.És fiatal vagy, egyszer élsz te is! Ha ostoba módon nem becsült meg és megcsalt nem érdemli meg azt sem,hogy szenvedj miatta.Én azt tanácsolnám ha legközelebb látod és a párjával ölelkezik jol nézd meg őket együtt.Képzeld el őket mindenhol....Utána gondolkoz ameddig jol esik.
2008. szept. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Idefigyelj a te lakásod!Már minek költözzél a barátodhoz.Ha szakítottatok minek foglalkozol vele?Pakold ki a cuccait az ajtód elé és megszabadultál tőle.Ha uj kapcsolatot akarsz akkor nem hagyhatod hogy egy örökkévalóságig nálad élősködjöön.
2008. szept. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!