Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Szeintetek hogyan tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szeintetek hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Nos a barátnőmmel több mint 2 hónapja vagyunk együtt és kezdetben nagyon sokat voltunk együtt ami a kapcsolatunk kárára ment. Azt mondta most szeretne szüneteltetni egy kicsit hogy kicsit nélkülem lenni de én nem bírom ki nélküle ez a baj. És kicsit őszintén félek attól hogy míg szünetetltetünk megcsal vagy már nem is akar velem lenni többet. Aztmondja nekem szeret és én is nagyon szeretem de nagyon kivagyok borulva és nem tudom mit tegyek.Nekem nagyon sokat jelent a világon midnennél jobban szeretem és nem akarom elveszíteni.
2010. márc. 22. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia, nem akarlak elkeseríteni, de ha egy lány azt mondja szünet az szinte biztos hogy vége! Ha tényleg szünet kell neki, akkor muszáj kibírnod és várj, mert elrontahatod ha nem hagyod. A lányok szeretik ha harcolni kell valakiért, kicsit hagyd pihenni és próbáld meg elérni, hogy ő keressen, ne csak te a szerelmes szavaiddal.
2010. márc. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ én nem akarom visszatartani

cak attól félek ha eljár a abrátnőjével bulizni aki egy nagyon nagy pasizós és beleviszi a barátnőmet minden rosszba és félek hogy megcsalna

2010. márc. 22. 21:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha megcsal nem is szeret igazán, de furcsa a szünet dolgo, szerintem csak duma. Úgyis ki fog derülni előbb utóbb ne aggódj.
2010. márc. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Választ te magad is leírtad."2 hónapja vagyunk együtt és kezdetben nagyon sokat voltunk együtt ami a kapcsolatunk kárára ment" Sztem 2 hónap után még nem kell állandóan együtt lenni, lehet h ez ijesztette meg. Lehet h te nagyon szereted, de nem biztos h ő is szeret téged csak 2 hónap után. Javasold neki h hetente 3-szor talizzatok. Ha igazán megszeret akkor nem éri be csak ennyi találkozóval.
2010. márc. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ő aztmondta hogy egy darabig egyátalán nem szeretne találkozni :(
2010. márc. 23. 06:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!