Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány éves kortól kiván egy lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kortól kiván egy lány?

Figyelt kérdés
nem szexre gondolok csak egyszerűbb dolgokra. pl puszi,ölelés. esetleg egy csók.
2008. szept. 14. 11:51
 1/6 anonim válasza:
18%
8
2008. szept. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

3

Egyénfüggő.

2008. szept. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem életkor függvénye. Egyénenként változó.

Meg - a többi válaszadónak mondom- meg kéne különböztetni a szülői szeretetből fakadó ölelést, puszit, stb. - ezeket jóhogy születésétől fogva kívánja az ember, meg azt, amire a kérdező kíváncsi, hogy mikor támad fel egy lányban a szoros barátságból, esetleg szerelemből fakadó igény a (szelídebb) intimitásra.

Óvatosan lehet próbálkozni egy aranyos puszival, és akkor kiderül :)

2008. szept. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
HAHÓ, NEM SZÜLŐ VAGYOK.
2008. szept. 14. 14:16
 5/6 anonim ***** válasza:
90%

Ezt mondom, tudtam én! A többiek szerintem csak poénkodtak. :)

De mondom, akkor is egyéntől függ!!! Ha egy konkrét lány miatt kérdezed, akivel egy ideje jártok, akkor mondom, megpróbálkozhtasz egy puszival, és meglátod, mit szól! Ha akarja, akkor majd kialakul, hogy mi az, ami "mehet" - kézenfogva járkálás, puszi, esetleg csókolózás- és mi az ami (még) nem. Ha még nem akarja, akkor menjen minden úgy, ahogy eddig.

2008. szept. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát ez mindenkinél más általába szerintem 8-10éves kor között....
2008. szept. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!