Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon de tetszik a srác mondhatni már szerelmes vagyok belé, de a barátnőmnek is tetszik. Mi legyen? (bővebb lent)

Figyelt kérdés

A srácnak tetszem és hát nekem is tetszik. Sokat beszélgetünk és sokszor öleljük is meg egymást. A múltkor elmondta a barátnőm, hogy hát neki is tetszik. És én meg poénból mondtam neki hogy "Akkor sokszor utálsz" és ő meg rábólintott. Pénteken ültem a padon - mikor már szinte senki sem volt - és odajött hozzám a srác. Ott ültünk ölelkezve és elkezdte puszilni az arcom, majd megcsókolt és én vissza csókoltam a srác megkérdezte, hogy járunk és én rábólintottam...

Nem szeretnék a barátnőmnek fájdalmat okozni, de a srácnak sem. Mindketten nagyon fontosak lettek. És egyre többet gondolok a srácra. Szerintetek mi lenne a helyes döntés? Nagyon megköszönném a gyors és értelmes válaszokat! 14/L


2010. márc. 21. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ha a barátnőd tényleg igazi barátnő, akkor meg kell értenie, h a srác téged választott és valszeg fordított esetben ő sem mondott volna nemet a te kedvedért...
2010. márc. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
velem is megtörtént már hogy barátnőm összejött egy olyan pasival aki nekem is bejött.. az egészben nem az zavart a legjobban hogy összejöttek hanem az hogy a lány sunyított, nem mondta el, pedig én már rég tudtam. szóval inkább legyél őszinte és mond meg neki hogy ez így jött ki és hogy nem akarod hogy neki rossz legyen de nagyon vonzódtok egymáshoz. ha igazán a barátnőd túl fogja élni, tovább fog lépni és megpróbál örülni az örömödnek.
2010. márc. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mivel a srác téged választott, így a barátnődnek bele kell törődnie a dologba. Plusz itt a boldogságodról van szó, úgyhogy egy ilyen helyzetben ne legyen bűntudatot, hiszen nem elvetted a srácot mástól, hanem te tetszettél neki.

Ha jó barátnő, akkor ezt meg fogja érteni, és ő is talál magának egy olyan fiút, akivel járni fog :).

2010. márc. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Legkézenfekvőbb egy édeshármas.
2010. márc. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!