Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám kifejezni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám kifejezni a barátnőmnek, hogy mennyire szerelmes vagyok belé?

Figyelt kérdés

Már ezerszer mondtam neki hogy szeretem, de kéne egy nem tudom mi, egy szó, egy mozdulat, vagy valami, hogy még jobban átérezze hogy mennyire szerelmes vagyok belé. : )

Aki tud valami jó módszert, léci írjon!: D

Köszi előre is!: D


2010. febr. 17. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Szép jó ajándék I love you feliríttal vagy:


http://www.youtube.com/watch?v=vCxUu-jWtwM


vagy


http://www.youtube.com/watch?v=bHSLboiwV8Q

2010. febr. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nyald ki jó alaposan
2010. febr. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Első hozzászóló: A 2. számot ezer éve kerestem! EZER HÁLA!: D


Második válaszoló: Köszi szépen xd

2010. febr. 17. 20:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát kinek mi. Én pl nem bírom azt, ha egyfolytában mondogatják, hogy szeretlek.. Ettől olyan elcsépelt lesz, és átlagos, ahogy te gondolod a jelentését.. Sokkal nagyobb értéke van, ha nem minden másodpercben mondod neki, ha jelentőségteljesen mondod és ritkábban. De egyébként tekintetből is lelehet vágni azt, hogy szereted -e vagy nem.. Én legalábbis ezt általában ki tudom olvasni a srácok tekintetéből. :) Egyébként meg néha öleld át jó szorosan ( ne úgy, hogy a seggén legyen a mancsod) sokáig, csak legyetek egymás karjaiban, semmi mást ne csináljatok. Na ez még egy nagyon jó érzés szerintem.:)
2010. febr. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!: )
2010. febr. 17. 21:01
 6/7 anonim ***** válasza:

Na, én iwiw-en ezt írtam neki:


"Szia szerelmem. Hiányzol. Szeretnélek végre karjaim között érezni. Szeretném gyönyörű szemeiden legeltetni sokat látott optikai érzékszerveim... szeretnék Veled lenni.

Várom a pillanatot, amikor találkozunk... amikor átöleljük egymást... amikor együtt érezzük jól magunkat. Várok Rád.

Te vagy nekem az egyetlen. Senki más közelítése nem érdekel. Más ne ismerjen meg jobban...

Te vagy az, aki lenyugtatott, és aki képes engem kiismerni s kordában tartani. Te adsz nekem lendületet. Te vagy nekem a hiány, aki eddig visszatartotta az igazi, szárnyaló énemet.

Köszönöm, hogy létezel számomra, Te gyönyörű leányzó, aki bár nem tartja magát szépnek, én mégis vadítóan annak tartom...


Szeretlek. <3"


Ez akkor jó, ha nem láthatod egy ideig. Személyesen is megpróbálhatod, ha a szemébe mondod, érzelemmel!

2010. febr. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

...annak, aki az én párom.

Ezt elfelejtettem odaírni, 14:24-es vagyok. D:

2010. febr. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!