Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudok elmenni szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok elmenni szex közben?

Figyelt kérdés
A barátommal majdnem egy éve együtt vagyunk, nagyon szeretem, de egyszerűen nem tudok elélvezni vele szex közben, bármit csinál, se ujjazástól, se nyalástól, sehogy. Pedig nagyon jól csinálja, de mégsem élvezem. Eddig rajta kívül még 3 fiúval voltam, de velük se tudtam elmenni semmilyen módon. Lehet, hogy én nem is tudok? 20/L
2015. nov. 30. 11:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Soha életedben nem volt még orgazmusod?
2015. nov. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szoktál maszturbálni, akkor elélvezel? Mert ha igen, akkor tulajdonképpen csak a módszert kellene ismertetned a barátoddal, és együtt gyakorolni, hogy vele is menjen, ne csak egyedül.

Ha nem, akkor kísérletezned kellene (maszturbálással), hogy mire, hogyan reagálsz. És miután az megvan, akkor a fent említettek szerint eljárni.


A szex élvezetében azt vettem észre, hogy a gyakorlás sokat segít. Akár magaddal, akár mással csinálod.

2015. nov. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!