Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm azt mondta nem tudja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm azt mondta nem tudja mit érez most. Jól tettem hogy szünetet tartunk?

Figyelt kérdés
"Biztos szeret" de valami változott. (sajna sok volt a balhé)
2008. szept. 13. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Fejtsd ki bővebben, hogy miről van sző, miért van szünet. st...
2008. szept. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sok volt a veszekedés és azt mondta ő olyan típus hogy, ha valakivel sokat veszekszik akkor abból kiszeret...félek én is ebbe a hibába estem hogy sokat voltam vele rosszban. Azt mondta szeret de valami nagyon megváltozott...hogy már nem ugyanúgy szeret. De lehet az a baj hogy sokat voltam távol?(egyetem miatt) Nemtudom, segítsetek.
2008. szept. 13. 19:13
 3/5 A kérdező kommentje:
Szünet azért kellett neki hogy tisztázza magában érzéseit... De mivan ha azért érez másként mert távol vagyok tőle, és kevésszer tudunk találkozni? És akkor most még szünet? Jól tettem???
2008. szept. 13. 19:15
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem nagyon úgy tűnik ebből a szünetből szakítás lesz.és szerintem a lány fogja kezdeményezni:S
2008. szept. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

És igazad volt :'(

szakít

pedig azt mondja minden tökéletes volt csak elege van a pasikból meg ráfogja a tanulásra.

nem szerelmes már...ha békén hagyom őt kb 1 hónapig akkor keresni fog?

azt mondta azért szeret...csak nem úgy mint az elején.

Én még mindig nagyon szerelmes vagyok belé! Aztmondta ha pasit akar megint akkor az én leszek. Most csak szopat?

2008. szept. 15. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!