Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Joggal érezheti megcsaltan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Joggal érezheti megcsaltan magát? Megismerkedésünk után pár nappal egy buliban lesmárolt egy másik fiú.

Figyelt kérdés

Március elején egy vidéki buliban ismerkedtem meg a jelenlegi barátommal, csókolóztunk, beszélgettünk egy keveset (- egyre többet találkoztunk eleinte csak bulikban később már nem csak ott. Kibontakozott a kapcsolat, fél éve járunk.)

A márciusi buliban láttam őt először, korábban nem találkoztunk, (a vidéki buli után legközelebb is csak két héttel találkoztunk szintén buliban).


Megismerkedésünk után pár nappal egy helyi bulin rámnyomult egy fiú, és lesmárolt. Akkor nem jelentett semmit, mert a barátomat még nem ismertem szinte, azt se tudtam, hogy ő a barátom lesz majd vmikor. Attól még megcsalásnak számít?

Szóval neki ezt nem mondtam el az ismerkedős időszakban, hogy figy, két hete mi történt otthon... De mostanában eszembe jutott, és rosszul érzem magam miatta, pedig már régen volt, és nem is jelentett semmit. Egyáltalán elmondjam neki? Sajnos tudom, hogy milyen érzékeny és féltékeny.


Mi a véleményetek?


2008. szept. 13. 00:55
 1/4 anonim ***** válasza:
42%

Nehogy elmondd:D

Minek neki fájdalmat okozni??

Max akkor valdd be neki ha rákérdez mert hallotta valakitől...

2008. szept. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
56%

"rosszul érzem magam" talán mégis jelentet valamit? vagy büntudatod van?

szerintem tartsd magadban, az jót szokott tenni.

mond el neki, mert ha mástól fogja hallani akkor reszeltek neked,mert végig se fog hallgatni. így legalább ha te mondod el akkor a bizalmadat megtarthatod. de ha mástól halja, akkor nem fog hinni neked és az se fogja érdekelni hogy mivel magyarázod a dolgot.

2008. szept. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%
Gondolj bele egy fordított helyzetbe és cselekedj a szerint.
2008. szept. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mért, szerintetek ez tényleg megcsalás?XD Hiszen még nem is jártak...
2008. szept. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!