Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden pasi paraszt? Vagy csak én fogtam ki? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
18 éves L. Több mint 2 éve ismerem,akivel egy iskolába járunk.Nekem mindig nagyon bejött.Kb fél éve már nem csak tetszett, szerelmet kezdtem érezni iránta. De persze ő nem tudott róla, én meg nyuszi voltam hogy megmondjam neki.Múlt héten pénteken volt egy buli, náluk kint a faluban,és elhívott engem is.Ez volt a legmegfelelőbb alkalom hogy elmondjam neki. Már jobb volt a hangulat,közepe fele járt a buli, amikor elmondtam neki.Szerencsére se ő, se én nem ittunk, ő miattam,én meg miatta.Azt mondta egy próbát megérünk. Velem abban a másodpercben amikor kimondta madarat lehetett volna fogatni..Nagyon boldog voltam. Viszont teljesen elnéztem az időt,és lekéstem az utolsó buszt. Szóval Robinál kellett aludnom.Mondtam neki amikor mentünk hozzá, hogy ez nem azt jelenti, hogy na akkor már ma megkap.Lefeküdtünk, beszélgettünk nagyon sokáig.Végül mégis megtörtént.(Nekem ő volt az első, erről persze tudott ő is.)És mennyire megbántam...Reggel kikisért a buszhoz, hazaértem,és írt msn-en, hogy ez kettőnk közt mégsem fog menni...Nem miattam, hanem miatta, mert nem tudja, mit akar, de ha úgy lesz, szól, ha gondolom várjak rá. Nagyon megbántott, azt hittem ő más. De hatalmasat kellett tévednem. A héten nem találkoztunk suliba,de nagyon félek a jövőhéttől. Mit csináljak? Teljesen összetört!Előre is köszönöm...
2010. márc. 19. 19:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Csak te fogtad ki, mert pl. vannak hozzám hasonló normális férfiak is. :)
2010. márc. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Hali.

Te nem az a 46 kilos Dorka vagy? :D

2010. márc. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
76%
Minden csaj hülye csitri? Vagy csak én fogtam ki?
2010. márc. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Milyen 46 kilós Dorka?
2010. márc. 19. 19:15
 5/24 anonim ***** válasza:
Te mutatkoztal be igy, hogy Dorka vagyok.... En meg erdeklodtem, hogy a sulyod mennyi. :)
2010. márc. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

1 pasi az már minden pasi????

Ennyi erővel minden csaj egy kis utolsó r*banc.Egy pár óra után megkapott....kész szánalom.

2010. márc. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Akkor nem a 46 kilós Dorka vagyok:D
2010. márc. 19. 19:18
 8/24 anonim ***** válasza:
Ez tényleg gusztustalan féregség. Ráadásul még tartaléknak is akar, azzal, h ha gondolod, várj rá. Szerintem le se köpd, kerüld el, mert egy undorító görény! Sajnálom, hogy csalódtál, de hidd el, nem vagyunk mind ilyenek. Én pl. még sosem csináltam ilyet, és nem érdekel, ha azt mondják, bűn kihagyni egy-egy alkalmat... Ha érted... 22/F
2010. márc. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, itt mi a probléma?Hirtelen jött ez neki hogy szerelmet vallottál, és tényleg nem tudhatja mit akar, szerintem adj neki 1 hetet hogy átgondolja és biztos összejöttök végül.

Ha nekem mondaná egy csaj ezt hogy szeret én sem tudnék mit csinálni hirtelen.

2010. márc. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
De ezt is elkerülhette volna...Akkor mondta volna hogy átgondolja, aztán válaszol...De köszönöm válaszokat!
2010. márc. 19. 19:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!