Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van hogy a férjem mindig kurváz, és hiába kérem ha mérges, ha iszik mindíg szajház, stb?

Figyelt kérdés
Bármilyen apró dolgon felkapja a vizet,és akkor mások előtt képes velem így beszélni.Pedig,ha minden jól megy,azt mondja imád,szerelmes belém stb.És persze már ezerszer megkértem rá,hogy ne mondjon rám ilyeneket,mert már tizenhárom éve a felesége vagyok,és ő volt az egyetlen férfi az életemben,még pár nappal a veszekedés után úgy érzi,hogy nekem kell tőle bocsánatot kérni
2008. szept. 12. 10:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, úgy értettem. Valószínű, hogy igazad van, de ez ennél sokkal bonyolultabb.
2008. szept. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván bonyolultabb, mert ha valakinek fontos a házasság szentsége, illetve a történtek ellenére is szerelmesnek érzi magát (bár a bántalmazó férfi mintha nem is ugyanaz a személy lenne, akibe ő annak idején beleszeretett), netán ódzkodik a válástól, attól, hogy miként fogja utána megítélni a család, a szomszédok, stb.; akkor nyilván nem lehet hipp-hopp kilépni a kapcsolatból. Ha mindehhez anyagi nehézségek is társulnak, akkor pláne nehezebb a helyzet. Ráadásul a bántalmazó szépeket mond, "meggyőzően" fogadkozik, stb.

Azonban érdemes elgondolkodni azon, hogy mennyire van közük egymáshoz a bántalmazó szavainak és tetteinek, (beváltja-e a fogadkozást) az életminőséged szempontjából melyik a meghatározóbb; meg azon, hogy egy életed van, nem mindegy, hogyan telik el...

Ha a bántalmazó azt észleli, hogy a puszta fogadkozás, szépeket mondás újra és újra elegendőnek bizonyul a házasság fenntartásához, és ennek nem kell tettekkel (a verbális vagy tettleges erőszak abbahagyásával, tisztelettelejs viselkedéssel) párosulnia, NEM FOG VÁLTOZTATNI.

2008. szept. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
77%
Mert szélsőséges vagy. Az élet nem a nők elleni kegyetlenségről szól, nem tehet róla a maradék 3 milliárd férfi, hogy Te kifogtál egy köcsögöt.
2008. szept. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
100%
Hát én nem tűrném el egytől sem, pláne nem mások előtt. Az ilyen emberre jelzőt sem mondok inkább. Ezeket a farkuknál fogva kéne felakasztani. (Már bocsánat!)
2008. szept. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
66%
Figyi, az már egy rossz dolog, h az oldal neve stop férfi erőszak, miért nem stop erőszak? az összes ilyen szervezetnek el kellene magán gondolkozni. Sok helyen a nők tartják rettegésben a férfit, vagy épp a gyerek a szülőt. Soha nem állnék ki egy olyan cél mellett, ami nem veszi figyelembe a másikat is.
2008. szept. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

A normálisan viselkedő férfiak valóban nem tehetnek róla, hogy a Kérdező "kifogott egy köcsögöt", de abban részt vehetnek, hogy segítsenek neki és a hasonló nőknek megszabadulni az ilyen erőszakos "köcsögöktől", ill. ők maguk bátran hangoztatott szavakkal is elítélhetik ezt a viselkedést.

Kedves Kérdező, továbbra is azt mondom, tájékozódj arról a jelenségről, ami történik Veled, és merj lépni, változtatni - nem mindegy, mennyi öröm ér egy darab életedben, és az sem mindegy, hogy saját érdekeid szerint cselekszel (boldogság, olyan kapcsolat, ahol szeretve és tisztelve vagy), vagy más érdekeinek kiszolgáltatva éled le az életed (a férjednek legyen egy őt kiszolgáló, mindent tűrő felesége, a szomszédok ne botránkozzanak meg, stb.) Legközelebb azért is bocsánatot kell kérned, hogy élsz, és vannak bizonyos minimális, alapvető igényeid, mint például hogy emberszámba vegyenek?

Szeretettel

Hypathia

2008. szept. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Mondom, hogy én mindenféle erőszakot elítélek, és a NANE a bántalmazott férfiakon is segít! Akinek megjegyzése van, olvassa már el előbb az előző hozzászólásaimat! Köszi!

Hypathia

2008. szept. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretem a párom, 10 eve elunk egyutt, sosem mond rám ilyeneket, eszebe se jutna. Én imádom.


Nem tudom, van e gyereketek, de nagyon, nagyon sokat számít, hogy a gyerek azt látja, hogy a papa meg a mama kedvesen beszel egymassal, gyakran olelkezik, puszilkodik (:)), vagy nem is mosolyog egymasra.


Szerintem probald azt, hogy fogod magad, es amikor ilyet mond, osszepakolsz, es elkoltozol par napra. Es akkor mesz vissza hozza, ha bocsanatot kér.

Ha megint igy beszel, akkor megint.


Ha tűröd, akkor szerintem nemcsak ő a hibas, hanem keves az onbizalmad, nem szereted magad, onertekelesi problemaid vannak. EZ NEM TERMESZETES, HOGY EGY FÉRFI IGY VISELKEDJEN, AKKOR SE HA AZT MONDJA HOGY SZERET!

Gyűjts bátorságot, menj el neha a baratnoiddel ide oda, tudatositsd magadban, hogy te egy ertekes szemely vagy, es te a legdragabbat-magad ajandekozod oda neki, amikor vele vagy, és ha nem becsuli meg, nem erdemel meg, és erre igenis rá kell döbbenteni.


Remélem nem bantottalak meg a valaszommal, tudom, hogy nagyon keseru dolog tud lenni, anyukam rosszabb helyzetben volt, o ugy vezette le, hogy erzelmileg zsarolt, eszkozkent hasznalt, és vert, ahogy apám verte őt. Sokkal, sokkal durvabb volt, mégis megtanitott arra, hogy becsüljem sajat magam, és hogy értékeljem azt az embert, aki vagyok.

2008. szept. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Add be a válópert. Az én apám eléggé megszelidült, mikor a válóperes papírt megkapta. Annyira, hogy végül nem is váltak el. :)
2008. szept. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!