Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal több mint 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal több mint 1 hónapja vagyunk együtt. és ő nem szerelmes. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Éreztem nagyon hogy nem szerelmes..nemm figyel rám sokszor..

és mondom megkérdezem hogy szerelmes-e..erre ő mondta hogy nem...pedig én belé az vagyok nagyon kezdem azt érezni..és mondtam neki hogy akkor mind1 mert ha 1 hónap alatt nem lettél szerelmes akkor nem is fogsz..és akkor írta hogy ő nem akar szakítani mert szeret nagyon csak nem szerelmes...most mit csináljak?


2008. szept. 11. 18:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Ez igen bonyolult. Most vagy szerelmes, és ő sem tudja, vagy egyszerűen barátként szeret. Igazából szerintem ő sem tudja mit akar.


Üdv, T

2008. szept. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
azt mondta nem szerelmes...de hogy szeret..de szerintem nem barátként
2008. szept. 11. 18:37
 3/8 anonim ***** válasza:

"nem akar szakítani mert szeret nagyon csak nem szerelmes"

hát ahhoz hogy megdughasson, ahhoz elég szeretni,nem kell hogy szerelmes legyen.

Te meg élvezed hogy kihasználhat.

ezek után mit kéne tenni? ha jó ez neked, folytatod, ha meg nem jó akkor tovább lépsz. és levonod a tanulságot. hogy milyen ostoba voltál, és a következő kapcsolatban nem csinálsz ilyet.

2008. szept. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
háát nekem nem jó így, mert hiányzik a szerelem...:-S
2008. szept. 11. 18:40
 5/8 anonim ***** válasza:
nagyon ritka a viszonzott szerelem... de hidd el, nem reménytelen, egy hónap még kevés idő egy pasinak, várhatnál még. De sztem ne várd el h szeressen. Ha már így is szeret (csak nem szerelemből) szerintem ez nagyon jó dolog és már irigyellek :)
2008. szept. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Második válaszolónak adom a pontot.

Első válaszoló vagyok...

2008. szept. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én csaj vagyok és 5 hónapja vagyok együtt a barátommal...az első kb másfél hónapban jójó szerettem de nem voltam szerelmes...mostmár ha nem tudok róla 1 napig rosszul vagyok szal nincs gáz még összejöhet a dolog...sok sikert:)
2008. szept. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
énis ugy jöttem össze a pasimmal hogy bár most fél éve járunk már megkérdeztem töle mikor kezdett el szerelmes lenni belém és ö azt mondta olyan1.5 honaposak voltunk mikor kezdett ugy szeretni szerintem nyugi várj még
2008. szept. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!