Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lehet az hogy a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az hogy a barátnőm sose keres, sose ír sms-t?

Figyelt kérdés
Hello 18 éves vagyok bnőm 17 nagyon szeretjük egymást lassan fél éve eggyüt vagyunk és nagyon jól elvagyunk Heti 3-4 alkalommal találkozunk olyankor egész napra , de ő sose mondja meg hogy mikor találkozunk sose ir sms t sose hiv fel hogy na akkor Holnap ráérek e... Folyton én hívom kérdeztem is tőle azt mondja nem akar zavarni de már fél éve mondom neki hogy nyugodtan hivjon amikor akar, vagy unatkozik és rohanok is át hozzá, nem tudom mi lehet a gond hisz nagyon jól elvagyunk de gondoltam arra hogy kiprobálom hogy 1 ideig nem keresem nem fogom felhívni és megnézem hogy érdeklem e vagy ez rossz ötlet lenne?
2008. szept. 11. 16:27
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja még annyit hozzátennék hogy körülbelül 5 percre lakok tőle gyalog szoval nem is lehet az az oka hogy "ugráltat" igy nem tudom mért nem hív sose vagy csak hozzászokott hogy folyton én hívom?
2008. szept. 11. 16:28
 2/9 anonim ***** válasza:
19%
Nők nem szeretnek kezdeményezni, minden nő két dolgot akar: (ezt több nőtől is hallottam) Szexet és h irányítsák őket.
2008. szept. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem arról lehet csak szó, hogy sok lány úgy fogja fel, hogy a pasinak kell őt keresnie, mert az gáz, ha ő "rohan" a pasija után, ő "lóg rajta" - és lehet, a hívogatást, smst kis túlzással már így fogja fel. Ez nem jelenti azt, hogy nem szeret Téged, nem vagy fontos számára -szerintem nagyon elszomorodna és/vagy megsértődne, ha egyszer csak nem keresnéd, ezt nem javaslom!!!- hanem a társadalmi beidegződésekből, nemi szerepek hagyoményos felfogásából fakad, hogy a nő nem kezdeményezhet.

Beszélgessetek erről, mondd el neki, hogy mennyire örülnél, ha ő is kimutatná így, hogy fontos vagy számára, és ez nem tenné kiszolgáltatottá.

2008. szept. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Előző válaszadó vagyok: szerintem téves sztereotípia, hogy a nők csak szexet és irányítást akarnak. Nem tudom, hogy álltok, de egy 17 éves lány nem biztos, hogy mindjárt szexet akar, de ha már szexeltek is, akkor is egy nőnek(és egy normális férfinak) egyéb igényei is vannak, intellektuális és érzelmi téren is, és utóbbiba tartozhat a romantikus felfogás, hogy a pasi fusson utána, udvaroljon neki, keresse, mert így érzi, hogy a pasi jó nőnek tartja, és ő kell neki.

Az irányításról: NEM igaz, hogy a nőket irányítani kell, ha egy nő azt mondja, hogy erre vágyik, az egy rossz beidegződés. Vagy egyszerűen csak arra gondolhat, szereti a határozott férfiakat. De én az egyenrangú kapcsolatok híve vagyok.

2008. szept. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a válszokat:) irom is neki az sms t mert már 2 napja nem találkoztunk és én nem igazán birom már nélküle... akkor nem fogok hülyeséget csinálni csak azért tényleg megnéztem volna mivan akkor ha nem keresem ... hogy mikorra fog ő hívni vagy sms t küldeni ... A kapcsolatunkal tényleg nincs semmi gond fél éve vagyunk még 1 ütt és tökéletes minden ( szex, nem volt nem is lett volna rá alkalom ( sajnos)de majd ha eljön az ideje és amikor ő is szeretné... Nekem ez azért kicsit furcsa mondjuk hogy a nők nagyrésze azt várja el hogy irányítsák őket szerintem ezt kicsit fordítva is kellene csinálni de hát ez van...:) Köszi a válaszokat még 1 szer
2008. szept. 11. 16:48
 6/9 anonim válasza:
16%
szerintem csak addig kellesz neki, amíg megtalálja az igazit. egyedül nem lehet,mert hát az milyen 1 lánynak. aztán ha meglesz az igazi, akkor elhagy.
2008. szept. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Ne haragudj,de úgy tűnik,hogy a barátnőd kissé kihasznál Téged. Te mindent megteszel érte, ha jól látom, és ő pedig semmit. Amíg udvarolsz,OK.,hogy mindig Te keresed, de ez így már sztem elléggé kellemetlen. Próbáld ki,h ritkábban hívod (pl. 3 naponta),és ha panaszkodna,hogy nem hívod,mondd meg neki,hogy ő sem hívott Téged. Éreztesd vele, hogy van jobb dolgod is,mint őt kergetni. Hidd el, ha egy kis határozottságot viszel a dologba,sokkal jobban fog menni minden. Ha lazítasz a pórázon, ő fogja majd meghúzni :) Sok sikert!
2008. szept. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mondom: NEM IGAZ, hogy a nők irányításra, alárendelt szerepre vágynak!!! Ez sztereotípia, illetve sok férfi azt SZERETNÉ, hogy ilyenek legyenek a nők - mert félnek a hatrozottabbaktól. :P

Azt is mondom, sztem nem használ ki Téged, ha ettől eltekintve jól megvagytok. SZerintem dacból nem keresés helyett egyszerűen csak el kell neki mondanod, milyen jó esne, mit jelentene számodra, ha néha ő is keresne.

2008. szept. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Aha értem hát még annyit elárulok hogy én vagyok a legelső kapcsolata és ő nem egy olyan lány aki mindenkivel összejönne 17 évesen én vagyok neki az első velem történt az első csók minden ami kell ... És tényleg nagyon jól elvagyunk meg minden csak aztmondta azér nem hív mer nem akar zavarni ... de nekem ez fura hisz kismiliószór elmondtam neki hogy ő sosem zavar és sokszor mondja hogy szeret meg érzem is szoval ezzel nincs gond...
2008. szept. 11. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!