Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha azt mondja, hogy most ne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondja, hogy most ne, térjünk vissza rá jövő nyáron akor mivan?

Figyelt kérdés
Van 1 fiu aki nekem nagyon bejön, ezt mondtam már neki is, megkérdeztem tőle, hogy nem-e probálhatnánk meg együtt.Erre ő azt mondta, hogy nem, de térjünk vissza a témára jövő nyáron. Elég távol lakunk egymástól, és most már az iskola is megkezdődött, igy nem nagyon tudnánk találkozni. Elég sokat beszélgettünk msn-en, és smot pár napja megin felhoztam neki a dolgot, hogy akkor msot már véglegesen mondja ki. Megint azt mondta, hogy nem. (ez már személyesen volt), nem tudom ha valaki lehajtja a fejét, és elforditja a fejét, akkor az a zavarba jövés lehet?? És smot már azota nem is beszélgetünk msn-en, amikor viszont belépek akkor olyan lekezelő, "bunko" lesz velem. Ez vajon msot már az jelenti, hogy hagyam már végleg békén.....de azér a nyáron előfordulhat majd valami??
2008. szept. 10. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:
velem is ez van, azt mondta h távol lakunk..és h majd esetleg máskor...
2008. szept. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Neeeee.ezt inkább hagyd...elég kacifántos a dolog....Soha ne várj egy pasira sem..azt meg ne engedd hogy hülyítsen.Ha elforditja a fejét akkor terhelő neki,hogy kérdezgeted tőle...Nézd amelyik szekér nem vesz fel azután nem érdemes futni.
2008. szept. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Fiú vagyok. Szerintem hagyd,én ilyet csak olyannak mondok,és csak olyannal leszek "bunkó",akit le akarok vakarni magamról. Ne aggódj,meg fogod találni a megfelelő párt magadnak,de az nem ő lesz.
2008. szept. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!