Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon zavarja egy lányt, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon zavarja egy lányt, ha a fiú nem tud táncolni?

Figyelt kérdés
úgy érzem nem teccik neki hogy nem tudok táncolni.
2008. szept. 10. 14:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, az én férjem sem tud, még az esküvönkön is csak csetlett botlott. Mond meg neki, hogy ne erőltesse, ha meg érzel magadban elég bátorságot menj el egy suliba és tanuld meg!
2008. szept. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem zavarja,hanem édes az :)
2008. szept. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
táncolni jellemzően a lányok sem tudnak, csak ők könyebben lötyögnek zenére, mint a pasik. De az nem tánc.
2008. szept. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom sem tud táncolni attól még nem dől össze a világ.Ha te nem akarod megtanulni,vagy nem érdekel az,hogy tudj táncolni,akkor ő nem eröltetheti rád ezt.Ha meg téged is érdekel ez a dolog,akkor vagy megtanít vagy beiratkozol egy olyan helyre és kész.
2008. szept. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon szeret táncolni, akkor lehet. Amelyik lány nem táncolós fajta, annak meg szerintem tökmindegy.
2008. szept. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
* mármint ha a lány nagyon szeret
2008. szept. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hat en oszinten....nalam nagyon fontos h a baratom tudjon tancolni,mivel h en tancos vagyok,es elvarnam h a baratommal tudjak egyutt tancolni ha elmegyunk vlhova...De ha nem tudnek lehet nem igy gondolkoznek...de azert akarmennyire nincs ra tehetsegunk azert egy kicsit csak fontos nem a tanc?azzal is erzelmeket fejezunk ki...
2008. szept. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jó,lehet hogy van itt pl. pát táncmániás csaj aki csak arra tud gondolni de hé-10 pasiból szerintetek hány tud táncolni,most őszintén? :D Sokak szerint ráadásul enyhe ferdehajlamúságra is utal. Persze én nem azt mondom. De minek kell tudni táncolni? 1000 más dolog van amit tudsz helyette csinálni. Persze ha ilyen romatikus lélek vagy és ráadásul öreg aki csak ilyen bálféléken érzi jól magát, annak gondolom kell az. Tiniknek (mint nekem,én korosztályom) ciki is...
2008. szept. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, h az nem tetszik, neki hogy meg se próbálod?
2008. szept. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!