Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit csináljak? Összejöjje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? Összejöjjek vele vagy ne?

Figyelt kérdés

Nem rég 4év után újra találkoztam az egyik volt barátommal.Még nagyon gyerek voltam amikor jártunk.Néhány puszi meg csók volt csak,de én szakítottam vele.Egy nagyon rendes kedves srác.Holnap talizunk másodszorra 2hét után de azóta voltak smsek.Úgy érzem újra szeretné kezdeni!De én még mindig a volt barátomat/páromat szeretem,aki jelenleg a legjobb barátom.Egyfolytában csak rá tudok gondolni és a szakíásunk óta volt már pár kapcsolatom de mindegyiket elüldöztem magam mellől (nmem direkt)vagy nem jött össze...épp ezért...nagyon szeretem.De neki már nem kellek.Ez a fiú viszont nem érdemli meg hogy csalódjon és nem szeretném megbántani vagy átvágni.Ha nem szeretném ennyire a volt páromat még összeis jönnék vele..de most nem tudom mit lépjek ha igaz amitől félek,és télleg újra szeretné kezdeni...:( SzerintetekMi lenne a helyes Járjak vele Vagy mondjam el neki hogy ezért nem... Vagy járjak vele ha akarja igyis,de elötte mondjam el mi a szitu.

19/L


2010. márc. 15. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ,ha rám hallgatsz összejössz vele vagy nem.
2010. márc. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszokat létszives!
2010. márc. 15. 18:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne gyere össze vele. Ne legyen nektek se jó, ha már nekem nem lehet.
2010. márc. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
azta milyen kedves segítőkész emberek vannak itt....:S
2010. márc. 15. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!