Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm senkire nem féltéke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm senkire nem féltékeny, de van egy lány, aki miatt mindig kikészíti magát. Ez miért van?

Figyelt kérdés

van egy lány, aki miatt a barátnőm mindig ideges és féltékeny lesz. pedig semmi oka nincs rá, és ezt tudja is. nem tudja megindokolni, miért pont őt utálja. mondtam, hogy ismerjék meg egymást, de nem szeretné. tudja, hogy szeretem és nem akarok semmit ettől a lánytól (régen akartam, de akkor még nem ismertem a barátnőm, ráadásul a lány nem akart tőlem soha semmit).

egyébként a barátnőm nagyon laza ilyen téren, sok lánnyal jóban vagyok, de senki miatt nem parázik. tudja, hogy szeretem. hogyan tudnám megnyugtatni?


2010. márc. 15. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Talán ő benne látja a riválist,talán az ,hogy régen akartál vele járni,csak nem jött össze,féltékeny,fél ,hogy mivan ha te még mindig....Lány vagyok énis:)Vannak tipikus csajok akik több féltékenységet okoznak..akiben jobban megtalálják az "ellenséget".Igazábol csak bizonyítani tudsz,és bár ne legyél papucs soha,de lehet azzal a lánnyal kevesebbet kéne foglalkoznod(már ha foglalkozol vele),hogy lássa az a lány már nem érdekel téged:)
2010. márc. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van valaki, akit nem bírok látni, mert egy régi riválisom jut eszembe róla.
2010. márc. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az első tényleg jól leírta :)
2010. ápr. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!