Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért fáj még mindig? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj még mindig? Nem tudom túltenni magam rajta? Nagyon rossz ez így! Bővebben lent!

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, falun lakom. A volt barátom velem egy idős, és 4 házzal odébb lakik. Egy suliba is járunk,évfolyamtársak vagyunk. Kicsit több mint fél évig voltunk együtt, de előtte én már kinéztem magamnak,és szerelmet is éreztem iránta.Szóval...én bő 1,5 évig szerelmes voltam(lehet vagyok is) belé. Ennek a kapcsolatnak már 5 hónapja vége, de amikor meglátom az utcán, vagy suliba, vagy egy buliban, esetleg reggelente vagy hazafele a buszon összefutunk, még érzem hogy nem vagyok teljesen túl rajta. Most kb 1 hete összejöttem egy fiúval. és amikor együtt vagyunk úgy érzem, megcsalom az exem...Nem tudom mit tegyek, nem akarok vele játszani, de nem vagyok tisztában az érzelmeimmel..Mit tehetnék? Exemmel újra összejönni maga a pokol lenne, nem véletlenül szakítottunk. De lehet szeretem? :'( Komoly válaszolat kérlek!!Köszönöm előre is!
2010. márc. 15. 11:33
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
terhes vagy?!
2010. márc. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem nem vagyok terhes...
2010. márc. 15. 11:35
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
ANYÁD A TERHES!!!!!!! MÁR UNOM .........
2010. márc. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
11%
Utolsó, te is terhes vagy, vegyél egy tesztet.
2010. márc. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jajj...de kérdésemre nem válaszolnátok???
2010. márc. 15. 11:44
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem csak egy kis idő kell, míg elmúlik ez az érzés. Nem véletlenül jöttél össze azzal a fiúval, gondolom tetszik. Valahogy túl kell jutnod az exeden, márpedig ez nem fog menni, ha folyamatosan őt látod (tudom, hogy ez ellen nem tudsz tenni), és folyamatosan rá gondolsz. Ezért jó, hogyha a másik fiú leköt. Ha egy kicsit is tetszik, akkor nem kihasználás. (szvsz)

20L

2010. márc. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ez a legrosszabb benne, hogy ha akarnám se tudnám kikerülni...A fiú meg tetszik persze...csak miért érzem ilyen rosszul magam?...Remélem az idő majd mindent meggyőgyít:)Köszönöm a választ!
2010. márc. 15. 11:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez a helyzet, sulyosbbítva azzal , hogy a volt páromnak már van barátnője. Az eszemmel Én is tudom, hogy nem lenne jo ujrakezdeni, de ugye a szív...., Nekem is van barátom, tetszik is, de néha Én is ugyérzem kihasználom, de bizzunk benne az idő mindent megold
2010. márc. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!