Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem barátkoznak velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem barátkoznak velem a lányok?

Figyelt kérdés
mindig fiúkkal vagyok körülvéve, de ez egyre jobban zavar. lányba csak haverjaim vannak, de kifejezett barátnőm nincs. csúnya se vagyok, bunkó se. miért nem lehetek szimpatikus senkinek?
2010. márc. 14. 18:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Először is hány éves vagy?
2010. márc. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
kedves kerdezo en 21f vagyok,en is ugy voltam mint te,de utanna valtoztattam,tobbet logtam lanyokkal mint fiukkal,sokat tanultam tolluk,nagyon sokat,egyre tobben es tobben figyeltek fel ram,meg a fiuk is hogy en miert logok annyit lanyokkal,es hidd el nekem sokkal sikeresebb leszel nalluk mivel felneznek rad es azt mondjak hogy ez a sracc csak jo kell legyen ha annyi lany baratnoje van,persze ezert jopar haverom elveszitettem,de kit erdekel,keves fiu baratom maradt de veluk nagyon jol egyezek,neha ok is csak lanyokkal tarsalognak,jottesz az onbizalmadnak ;)
2010. márc. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

mert most is a gépet nyomod,ahelyett,hogy nyomulnál a sunákra

valszeg beleestél a wow-szindrómába:nincs csajod-->depis vagy,PC-zel-->nem lesz csajod

2010. márc. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
már bocsi de nem kockulok, van barátom és 16éves lány vagyok (:
2010. márc. 14. 18:49
 5/9 anonim ***** válasza:

Na várjunk csak azt mondod , hogy : "van barátom és 16éves lány vagyok"


Magyarul 16 éves lány vagy van egy barátod (gondolom fiú) és miért nem barátkoznak veled lányok?


Először tedd fel értelmesen a kérdést Te nagyon okos.

2010. márc. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
18 45 os vagyok,ezt mar a kerdesbe is beleirhattad volna,Istenem ilyet meg nem szoptam.
2010. márc. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ha nem vagy csúnya,én szívesen levarrlak
2010. márc. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem értem mit nem értetek ezen :S én barátot szeretnék mer tnem haverkodnak igazán velem S: mit nem lehet ezen megérteni?
2010. márc. 14. 19:03
 9/9 anonim ***** válasza:

azt, hogy félreérthetően tetted fel a kérdést. mindenki azt hitte, hogy egy pasi vagy, akit le se köpnek a lányok.

na én pl ezért nem barátkoznék veled, mert ezt se érted xD

2010. márc. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!